To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - KAJTO bez licencji!!!!

Maciek - Czw 30 Lis, 2006

Jak będą problemy to kibice zrobią ściepe jak w przypadku Łukasz Sztuki i będzie mógł się pokazać na jakimś rajdzie. Szkoda, że w przypadku Łukasza Sztuki pozniej nie dopisali sponsorzy. Mam nadzieje, że kajto nie będzie miał z tym problemów i wróci do jakiejś mocnej ośki :)
Loko - Śro 24 Sty, 2007

No i Kajetanowicz chyba jest na lodzie, przynajmneij w Magurskim udziału nie weźmie.
A Frycz to już mu się po nocach chyba śni. Najpierw zastąpił go w subaru/novol, a teraz też podebrał mu miejsce w PSO. Podobno Czopik po odejsci rekomendował kajtka na swoje miejsce, ale w magurskim to Frycz jedzie w barwach PSO.

Anonymous - Śro 24 Sty, 2007

powiem wam tylko tyle :) Kajetanowicz bedzie jezdzil 206 S1600 ale zacznie dopiero od Elmotu :) bo pug nie wystawia aut na Magurski.
Loko - Czw 25 Sty, 2007

Nie trzeba było napisac mi tego wcześniej :D a tak to pogrzebałęm już Kajetanowicza, a on jednak jezdzi :D
CHRZANEK - Czw 25 Sty, 2007

Jeździ to mało powiedziane ;-) )
106 - Czw 25 Sty, 2007

na magurskim ma ponoc jako 0 jechac...
Maciek - Czw 25 Sty, 2007

Fajnie by było jakby Kajto się pokazał w mocnej ośce, bo powiem wam, szybciej to on w pucharówce wyglądał niż N4.

Jeżeli frycz jedzie z PSO to co z Novolem?

CHRZANEK - Czw 25 Sty, 2007

106 napisał/a:
na magurskim ma ponoc jako 0 jechac...


W zeszłym roku jechał, widziałem na żywca, i powiem szczerze że robił mega wrażenie.

Potem ktoś powiedział że Kajto jako "0" jechał na długim kolcu...
Nie zmienia to faktu że meldował sie jak mało kto ;-)

DeeS - Czw 25 Sty, 2007

Frycz bedzie jezdzil pod innymi barwami za jakis czas.
strick - Czw 25 Sty, 2007

Ja najlepiej wspominam Kajto z pucharówki! W reszcie już mniej efektownie jeździł!
Anonymous - Czw 25 Sty, 2007

strick napisał/a:
Ja najlepiej wspominam Kajto z pucharówki! W reszcie już mniej efektownie jeździł!
bo auta wymuszaly juz inny styl jazdy.np w subaru ni emozesz na starym systemie hamulcowym opozniac hamowan bo w polowie oeu bedziesz mial juz po hamucu a w pucharowce mozna.zupelnie inny styl jazdy.pucharowka i 1600 sa bardziej agresywne niz subaru.ja poznalem z Qbusiem Kajtka osobiscie i powiem wam ze do niego najlepjej pasuje jakas oska :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group