To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - TRACKDAY.ORG.PL TRENING 7 CZERWCA ( SOBOTA) - MOTO PARK UŁĘŻ

kaja - Wto 03 Cze, 2014
Temat postu: TRACKDAY.ORG.PL TRENING 7 CZERWCA ( SOBOTA) - MOTO PARK UŁĘŻ



CIEKAWA TRASA ok 5km długości!

Start o godzinie 10:00 , koniec o godzinie 15:00
Całkowity koszt uczestnictwa w treningu wynosi 250 zł ( zgłoszenie do piątku 30 maja), jeżeli zostaną jeszcze wolne miejsca - płatność w drugim terminie 300 zł (od 31 maja do 7 czerwca)
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!! ( UDZIAŁ WYŁĄCZNIE PO PRZEDPŁACIE, nr konta w mailu zwrotnym)

WYMAGANE ZGŁOSZENIE MAILOWE!!!
zapisy : info@kajawidawska.com
W tytule maila proszę o podanie imienia, nazwiska oraz informacji którego terminu dotyczy zgłoszenie !!!

Ze względów bezpieczeństwa - obowiązek jazdy w kaskach!!! (mogą byc motocyklowe, bez homologacji itp)

Na miejscu podczas treningu dostępny będzie catering (możliwość zakupienia na miejscu potraw z grilla (kiełbasa/karkówka/kurczak) a także zimnych napoi, wiec nie ma potrzeby zabiernia kanapek z domu i termosu

Zdjęcia z poprzednich treningów i więcej informacji na www.facebook.com/trackdayorgpl i www.trackday.org.pl

Kamill - Sob 07 Cze, 2014

Newsy
Kenetowi rozerwało wąż chłodnicy - podobno coś kupił w Rykach i ogarnął
Roj rozszczelnił ukl wydechowy i zostawił auto w Rykach u mojego mechanika.
Dobrze że ja nie pojechałem swoim bo coś słaby dzień na bmw :)

roj - Sob 07 Cze, 2014

Ja już w domu, dzięki uprzejmości Trojana (serdeczne dzięki raz jeszcze) wróciłem szybko i komfortowo.
E30 się sypie ale dziś w ogóle jakiś dzień awaryjek był. opiszę dzień klątwy w swoim temacie. Czasy irytująco słabe ale kółek trochę zrobiłem więc jakaś tam nauka zawsze jest.

Kaja jak zwykle włączyła opiekanie więc kark mam zjarany jak trzeba :D

Kenet - Sob 07 Cze, 2014

Dobra patelnia dziś była - układ chłodzenia nie miał lekko i znalazłem jego najsłabszy element:





dEF mnie podrzucił do Ryk, udało się kupić w miarę pasujący wąż, po obróbce podpasował i mogłem dalej jeździć. High five Kuba :pom:

EmerytRs2 - Sob 07 Cze, 2014

dziki wonsz :D
kaja - Sob 07 Cze, 2014

roj napisał/a:

Kaja jak zwykle włączyła opiekanie więc kark mam zjarany jak trzeba :D


W tym kraju wszystko można kupić - nawet pogodę! :rotfl:

dEF - Nie 08 Cze, 2014

Kenet napisał/a:
High five Kuba

nie ma problemu :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group