To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

ICE - In Car Entertainment - jaki amplituner?

Anonymous - Czw 24 Lip, 2014

sklepy jedzą ??o kurwa!!ludzi???
Kamill - Czw 24 Lip, 2014

Nic nie kumasz. Maciusiowy przyniósł swój obraz do sklepu żeby posłuchać muzyki.
Anonymous - Czw 24 Lip, 2014

,Nic dziwnego,jakbym miał taki wypasiony obraz tez bym go wszedzie nosił,niech chamstwo wie z kim tańczy
Janusz - Czw 24 Lip, 2014

:rotfl: :rotfl:
ade - Pią 25 Lip, 2014

Maciusiowy napisał/a:
zamiast amplitunera będzie zwykłe stereo - cambridge audio wzmak + CD (póki co bez radia) + kabelki. Dobrze, że za namową pcs poszedłem potestować moje głośniki z różnymi opcjami sprzętowymi. Różnice słychać wyraźnie i tak np. denon nie grał z nimi zupełnie (pomimo kilku konfiguracji kabli) - bas jakby młotkiem walił w deskę, a Cambridge na trzeciej z kolei 'koncepcji' kablowej jest super. Gdybym ot tak kupił sprzęt dużo bym stracił - jeszcze raz dzięki.

a tutaj foto z testów (w sumie jakieś 3h muzyki - naprawdę fajnie):

Obrazek


czyli słyszysz różnicę między kablami?:D tzn, że już musisz być audiofilem:D czyli chyba dobrze, że nie wziąłeś pianocrafta:D

PiTT - Pią 25 Lip, 2014

:D
wbrew pozorom jest jakas tam roznica na kablach, ale moze nie az taka zeby wydawac kilka tys za metr :D

Cartoon - Pią 25 Lip, 2014

U siebie miałem jakieś kable ze średniej półki i było ok - Rabi je później kupił i chyba też jest zadowolony :)
Kamill - Pią 25 Lip, 2014

Wyższą półkę zostawił sobie na obraz, nie chciał zagracać.
Maciusiowy - Pią 25 Lip, 2014

ade napisał/a:
czyli słyszysz różnicę między kablami?:D tzn, że już musisz być audiofilem:D czyli chyba dobrze, że nie wziąłeś pianocrafta:D


gdy słuchasz jednych po drugich różnicę czuć/słychać wyraźnie - dlatego dobrą opcją jest przetestowanie przed kupnem. Co do cen - w moim przypadku tańsze 'grały' lepiej...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group