To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Mocne TDI vs Clio Sport 201

anjas - Wto 29 Lip, 2014
Temat postu: Mocne TDI vs Clio Sport 201
Dziś jadąc do pracy wyczaiłem wyglądające na szybkie Clio Sport, wersja chyba 201, w matowym lakierze. Ponieważ miałem słaby poranek postanowiłem gościa sponiewierać.

Zatrzymaliśmy się obok siebie, spojrzenie:


ale klient z clio kompletnie mnie zignorował, zerknął tylko kontem oka ale nawet nie zawiesił wzroku na sekundę. Jakiś lolo w ciemnych okularkach, jak pilot z Top-Gun. Szkoda, że foty nie zrobiłem.
Myślę, że moja dość niepozorna fura mogła uśpić jego czujność. Ale przyszło mu drogo za to zapłacić :D

Ponieważ gość zignorował moje wyzywające spojrzenie zrobiłem przegazówkę ale to też nie zwróciło szczególnej uwagi kolesia. No nic, samochody ruszyły, więc ja opór, gość opór ale niestety, po chwili pozostało mu tylko powąchać delikatny zapach przepalonego oleju napędowego.
Kill zaliczony.

Aha, na kolejnych światłach gość nawet nie zerknął, manipulował przy radiu :DD

Aha, mam jakiś filmik, niestety nie widać miny gościa:


Jakarti - Wto 29 Lip, 2014

widziałem Twój bolid ale gadałem przez telefon (głośnomowiacy - się wie, się ma) i nie spostrzegłem Twgo lica za co się kajam i proszę o baty :D
Kamill - Wto 29 Lip, 2014

Znam typa, ostatnio przyczółkową zrobił to samo. Też miał szyby pootwierane - musi iść mocna dieta białkowa ;)
Jakarti - Wto 29 Lip, 2014

Kamill,
zawsze otwarte. nie lubie klimy i po prostu jej nie uzywam chyba, ze jest ponad 30 stopni i mam jakas dluzsza podroz. nie stać mnie na wieksze zuzycie beny gdy klima właczona :D w strone konstancina mogę jechac szybciej niz wolno za to w drodze powrotnej zawsze zwalniam o tyle co nadrobilem wczesniej :D

koorwa, wszyscy wszystko widzo! :D

michool_vt - Wto 29 Lip, 2014

lala obczaja tego z topgun

PiTT - Wto 29 Lip, 2014

klima sprawna, ale nie nabita... tak w ogloszeniu bylo :D
Vlodarsky - Wto 29 Lip, 2014

:rotfl:
Jakarti - Wto 29 Lip, 2014

nieznane są wyroki boskie :D
roj - Wto 29 Lip, 2014

Mnie minął na żelaznej w piątek ok 16:45, potwierdzam brak kontaktu z podejrzanym
Jakarti - Wto 29 Lip, 2014

tak wczesnie wyszedlem!?
ja yebe.
kiedyś łatwiej było rozpoznać fury klubowiczów. byl vts i kilka innych. teraz nie wiadomo czego szukać ale generalnie widzę, że nic nie widzę :D

was79 - Wto 29 Lip, 2014

przyznaj się lepiej, że z plebsem się nie zadajesz
Jakarti - Wto 29 Lip, 2014

Cytat:
przyznaj się lepiej, że z plebsem się nie zadajesz

przecież gadam z Tobą :D

PiTT - Wto 29 Lip, 2014

roj napisał/a:
Mnie minął na żelaznej w piątek ok 16:45, potwierdzam brak kontaktu z podejrzanym

a Ciebie to widziałem jak byłem 2 tyg. temu w Wawie, też nie spojrzałeś na paska :lol2:

was79 - Wto 29 Lip, 2014

Jakarti napisał/a:
Cytat:
przyznaj się lepiej, że z plebsem się nie zadajesz

przecież gadam z Tobą :D


udzielać audiencji, a rozmawiać to dwie różne sprawy :D

Jakarti - Wto 29 Lip, 2014

amen :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group