To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Nürburgring

Kamill - Śro 06 Sie, 2014
Temat postu: Nürburgring
Stf 8:54 btg w 6tym kółku w życiu@Swift 136KM Federal RSR
Rekord dla tego auta to 8.38, ale na r888.
Jutro STF bierze swifta na FZ-tach i atakuje rekord.

anjas - Śro 06 Sie, 2014

grubaśnie
PGmaster - Śro 06 Sie, 2014

Ladnie!
Jakarti - Śro 06 Sie, 2014

wybornie!
pP - Śro 06 Sie, 2014

na plaju robił lepszy czas, co jest
Kamill - Śro 06 Sie, 2014

Podobno opony wczesny Janusz.
roj - Śro 06 Sie, 2014

po Stfie spodziewałem się czegoś więcej.. kończy się!
PieQt - Śro 06 Sie, 2014

Niezle, ja tyle chyba na xboxie nie mam
poziek - Śro 06 Sie, 2014

Swift nie trzyma mocy...tam jest 120KM max... :rotfl:
tryme - Czw 07 Sie, 2014

Kamill masz jakieś nowe wieści z toru?

Generalnie ile okrążeń robią najwytrwalsi na takim trackdayu?

CZUCZU - Czw 07 Sie, 2014

Po okrążeniu warto schłodzić hamulec, opony, silnik, kwestia czy seria czy wydumka.
olek - Sob 09 Sie, 2014

jak wasza tabelka jesli chodzi o ganianie sie swiftami?
Stf - Sob 09 Sie, 2014

Najszybszy byl Fabian 8.48. Pozniej były chyba z 3 czy 4 osoby ktorym w 2 dniu jazdy padaly okolice 8.54 z tym ze to nie mozna porownywac miarodajnie bo np. w naszym (moim z bunim) swifcie skonczyl sie federal lewy przod i auto juz mega pluzylo wiec po chyba 3 moim kółku na czas (+3 lajtowe) padla koncepcja coby przesiasc sie do emki. Seba Teter jeździł swiftem na fz i innym zawieszeniu chyba, więc tak trudno to porównywać. Faktem jest że Fabian szedl najgrubiej bo te 8.48 to w 2 osoby na federalu rsr co w naszym aucie bylo nie wykonalne nawet w 1 osobę. Niestety szedl tak grubo ze w 2 dniu skonczyl na bandzie na szczescie niewielkie uszkodzenia w stosunku do tego co opowiadali ze mogloby byc. Generalnie po 1 kolku w emce potrzeba raitingowania sie w swifcie wyparowała - musialbym zmieniac auto i placic za cos co moglem przeznaczyc na jazde emka. Poleciałem w międyczasie w innym swifcie na prawym (opona rsr) i byłem mega zaskoczony (bo skrecal znacznie lepiej od naszego) i zawiedziony przy okazji. Jak się pod koniec dowiedzieliśmy te swifty na federalu fz mają też zawias cup - podobno mozna nimi zejść ponizej 8.20 nawet. Podsumowując - ekipa z PL niszczyla system bo kazdy ogarniety i lecielismy wszyscy miłym tempem.
kaziu1985pn - Sob 09 Sie, 2014

to teraz głupie pytanie na czym taki wyjazd polega ile się płaci za co się płaci itp ?? :)
olek - Sob 09 Sie, 2014

Stf napisał/a:
Podsumowując - ekipa z PL niszczyla system bo kazdy ogarniety i lecielismy wszyscy miłym tempem.

kozak. :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group