To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Nürburgring

Stf - Sob 09 Sie, 2014

kaziu - impreza Sky Limit Events - to bibka zamknięta i ograniczona do iluś tam aut niby. Wpłacaliśmy kasę z góry przed przyjazdem. Płacisz za wstęp i latasz ile chcesz po pełnej pętli na slicku.

Dodatkowo na miejscu są wypożyczalnie aut - np. Swift kosztuje ok. 520E za dzień i w tym jest 20 kółek, które stykają dla 2 osób myślę na początek spokojnie. Każde następne kółko jest płatne no i paliwo tankujesz naturalnie. Dodatkowo przy wypożyczeniu pobierana jest kaucja 2,9kEuro i jest to kwota do której odpowiadasz za zniszczenia auta.

Stf - Sob 09 Sie, 2014

http://vimeo.com/103001019
Janusz - Sob 09 Sie, 2014

ile kosztuje "wpisowe" ??
Anonymous - Sob 09 Sie, 2014

To juz nudne sie robi to ciągłe podziwianie Twojej jazdy ;) ,gratki!!
Jakie czasy inni robili?

Stf - Sob 09 Sie, 2014

heh thx. nie wiem jak inni. nie było tabeli czasów - każdy sobie pomiar robi. u mnie czasy określane na podstawie video.
Loko - Nie 10 Sie, 2014

Super, to na pewno przygoda życia, mam nadzieję że też kiedyś mi będzie dane.
Emocje są juz jak się ogląda twój przejazd a co dopiero musiało się dziać w środku.
Nja na razie zacznę od przygotowania na jakimś symulatorze :>

Stf - Wto 02 Wrz, 2014

tak przy okazji. "weekend" spędzony na ringu poza oczywistą oczywistością kunsztu zapierd...nia przy okazji budził nas o poranku mega dźwiękiem starych przegłośnych nakur.iaczy latających po mniejszej pętli przy której mieliśmy hotel. wymarzona pobudka :) wieczorem wybraliśmy się na obchód po pit stopie - część namiotów było już zamkniętych jednak trochę ciekawych okazów udało się ustrzelić:

















i jeszcze kilka napotkanych na 2 dzień:










Kenet - Wto 02 Wrz, 2014

xD xD xD
Niemy - Śro 03 Wrz, 2014

xD
michool_vt - Śro 03 Wrz, 2014

xD xD
olek - Śro 03 Wrz, 2014

mamy juz trzech z zezem. :rotfl: :jupi:
fydi - Śro 03 Wrz, 2014

xD
leszq - Śro 03 Wrz, 2014

majo ludzie piniendze...
pcs - Śro 03 Wrz, 2014

i fantazje ... patrz ten srebrny batmobil z lat 30tych ... ciekawe jakie czasy to kreci :)
Kamill - Śro 03 Wrz, 2014

pcs napisał/a:
i fantazje ... patrz ten srebrny batmobil z lat 30tych ... ciekawe jakie czasy to kreci :)

Obcinasz dach i do wożenia wesel w sam raz.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group