To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - gokarty kraków

was79 - Pon 15 Wrz, 2014

ehh kurde, przepraszam nie zauważyłem, myślałem, że dalej w czwartek jeździmy. Jutro to ja niestety odpadam, pasował mi koniec tygodnia
michool_vt - Pon 15 Wrz, 2014

synek przerysuje Ci mazde! a nie czekaj już przerysowałem :> . a nie czekaj to moja mazda xD
Janusz - Pon 15 Wrz, 2014

ja niestety jutro tez nie dam rady ;/
Jakarti - Pon 15 Wrz, 2014

ja bym przyjechal ale jutro nie mogę :D
michool_vt - Pon 15 Wrz, 2014

dzięki za info, nie ma Was nie jeździcie M3, Wasza strata :rotfl:
Marek23 - Pon 15 Wrz, 2014

mi pasuje
Konrad - Pon 15 Wrz, 2014

Też będę, ale Michał zarezerwował na 30 min:-P
was79 - Pon 15 Wrz, 2014

michool_vt napisał/a:
dzięki za info, nie ma Was nie jeździcie M3, Wasza strata :rotfl:


Panie kurwa, Pan mi tutaj nie wyjeżdża tak. Ja przeżywam głęboką tragedie. Po powrocie z urlopu stara zarządziła malowanie, po czym tonem nie znoszącym sprzeciwu oznajmiła,że "jak malowanie to trzeba wymienić i lampy". Od tygodnia siedzę na drabinie jak kurde kura, tutaj to a tutaj tamto, rożek obity, a tutaj ryska się zrobiła! nie mówiąc już o gehennie wyboru koloru - 3 godziny w kastoramie zakończone fochem tak wielkim, że do turana nie chciał wejść :lol2:

michool_vt - Pon 15 Wrz, 2014

Marek23 napisał/a:
mi pasuje
git :]

Konrad napisał/a:
Też będę, ale Michał zarezerwował na 30 min:-P
tej, zobaczysz ze sie 5 osob nie zbierze i nie skorzystamy z rezerwacji :rotfl:

was79 napisał/a:
Panie kurwa, Pan mi tutaj nie wyjeżdża tak. Ja przeżywam głęboką tragedie. Po powrocie z urlopu stara zarządziła malowanie, po czym tonem nie znoszącym sprzeciwu oznajmiła,że "jak malowanie to trzeba wymienić i lampy". Od tygodnia siedzę na drabinie jak kurde kura, tutaj to a tutaj tamto, rożek obity, a tutaj ryska się zrobiła! nie mówiąc już o gehennie wyboru koloru - 3 godziny w kastoramie zakończone fochem tak wielkim, że do turana nie chciał wejść :lol2:
Przepraszam, wiem co czujesz, łącze się w bólu :] następne gokarty w sosnowcu?
Loko - Pon 15 Wrz, 2014

Dotarło będę :)
Niemy - Pon 15 Wrz, 2014

was79 napisał/a:
Panie kurwa, Pan mi tutaj nie wyjeżdża tak. Ja przeżywam głęboką tragedie. Po powrocie z urlopu stara zarządziła malowanie, po czym tonem nie znoszącym sprzeciwu oznajmiła,że "jak malowanie to trzeba wymienić i lampy". Od tygodnia siedzę na drabinie jak kurde kura, tutaj to a tutaj tamto, rożek obity, a tutaj ryska się zrobiła! nie mówiąc już o gehennie wyboru koloru - 3 godziny w kastoramie zakończone fochem tak wielkim, że do turana nie chciał wejść :lol2:


tzn, że nie jedziesz? :<

leszq - Pon 15 Wrz, 2014

Postaram się wpaść, ale nie wiem jeszcze czy będę jeździć :)
fydi - Wto 16 Wrz, 2014

:/ Motyla noga.
michool_vt - Wto 16 Wrz, 2014

fydi napisał/a:
:/ Motyla noga.
co! co! :>
Ryba - Wto 16 Wrz, 2014

Jutro odpada, co z czwartkiem?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group