To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [F] Służby Specjalne

Vlodarsky - Nie 12 Paź, 2014
Temat postu: [F] Służby Specjalne


Dawno nie byłem w kinie, a już szczególnie omijałem polskie produkcje. Dzisiaj po wpływem impulsu poszliśmy na to.
Dawno nie oglądałem tak dobrego polskiego kina... chętnie zobaczę to jeszcze raz na dvd.

PiTT - Nie 12 Paź, 2014

dobrze slyszec
podobno Bogowie z Kotem tez jest rewelacyjny
moze w koncu cos sie zmienilo i przestana krecic te kurewskie komedie romantyczne :lol2:
do tej pory uwazam ze najlepszym polskim filmem jest Symetria, czekam na nastepce :)

Vlodarsky - Nie 12 Paź, 2014

PiTT napisał/a:
Symetria, czekam na nastepce

Drogówka i Dom Zły też były grube

PiTT - Nie 12 Paź, 2014

jeszcze Dlug byl niezly
ale zaden z nich nie zrobil na mnie takiego wrazenia jak Symetria... i przestroga zeby nie wyrzycac biletow z kina :rotfl:

Anonymous - Nie 12 Paź, 2014

Dzisiaj wracając z wawy słuchalismy wywiadu z Vegą i postanowilismy ze sie w srode wybierzemy
was79 - Pon 13 Paź, 2014

Cytat:
podobno Bogowie z Kotem tez jest rewelacyjny


Byłem w piątek. Bardzo mi się podobał, zdecydowanie jeden z lepszych filmów PL. Dobrze, że nie kręcił go jakiś pierdziel, bo się okazuje, że nawet legendę da się przedstawić bez upierdliwego patosu.

zefir - Pon 13 Paź, 2014

My tez byliśmy, bardzo dobre kino, polska ma dobra jesień filmowo. Miasto44 tez zajebista produkcja. W tym tygodniu chce jeszcze Bogowie obskoczyc.
PiTT - Pon 13 Paź, 2014

a ja slyszalem ze miasto44 to zenada... szczegolnie momenty matrixowe
zefir - Pon 13 Paź, 2014

Te monenty to raptem 2 min filmu, a kazdy ma z tym mega problem jak słyszę. Mnie to bawiło. Sam film bardzo fajnie zrealizowany i naprawdę mocny przekaz.
zajcev_28 - Pon 13 Paź, 2014

Oglądałem Służby i potwierdzam, dobre kino. Zajebista gra Chabiora
Vlodarsky - Pon 13 Paź, 2014

PiTT, mimo wszystko to chyba dobry sposób żeby tematyką zainteresować dzieciaki, które np pod piosenką Grechuty piszą "tekst Bednarka, ale tu lepsze wykonanie"
Chloru - Pon 13 Paź, 2014

PiTT, ja oglądałem. Żenadą bym tego nie nazwał ale wiele momentów mocno kiczowatych i psujących klimat filmu. Jak dla mnie to jest tego więcej niż 2 minuty i zdecydowanie przeszkadzało to w odbiorze. Powiedziałbym, że jakieś 4,5/10.
PiTT - Pon 13 Paź, 2014

obejrze w takim razie przy najblizszej okazji
PGmaster - Pon 13 Paź, 2014

Ta korpogadka tej blondyny mnie ostro wqrzala...
Miasto tez spoko oprocz tych dwoch momentow.

Greg - Pon 13 Paź, 2014

A widzieliście Układ zamknięty?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group