To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [F] Służby Specjalne

zefir - Pon 13 Paź, 2014

Tak
Loko - Pon 13 Paź, 2014

Greg napisał/a:
A widzieliście Układ zamknięty?


No właśnie to samo chciałem wspomnieć, powyższych jeszcze nie oglądałem ale układ był na prawdę ale to na prawdę świetny.

Walle - Pon 13 Paź, 2014

układ zamknięty jest mocno przerażający...
siema - Pon 13 Paź, 2014

Mocno, to on jest naciągany.
Greg - Wto 14 Paź, 2014

Walle napisał/a:
układ zamknięty jest mocno przerażający...

Realia. Włos się jeży ale to nie są jakieś przypadki wyssane z palca. Warto poczytać o tej firmie która była motywem tego filmu, wiadomo że autorzy dorzucili trochę barwnej fabuły, ale jednak... to się stało.

siema - Wto 14 Paź, 2014

Temat dobry, ale film nieszczególnie. Końcówka sprawiała wrażenie jakby scenarzyście zabrakło weny- moim zdaniem odsłonięcie się pod koniec głównych bohaterów intrygi stawia pod znakiem zapytania sens całego spisku.
PiTT - Śro 18 Lut, 2015

dobra, obejrzalem wszystkie 3 filmy
Bogowie - bardzo fajne kino, zdecydowanie warto obejrzeć
Układ zamknięty - historia może naciągana, ale całościowo bardzo porządny film
Służby specjalne - nooo koorwa, tu chyba powstało jakieś nieporozumienie i najwyraźniej widziałem inny film... BEŁKOT, bełkot w sensie scenariusza i gry aktorskiej... o co chodzi ze w polskich filmach aktorzy nie moga mówić wyraźnie? na serio w niektórych momentach mocno się zastanawiałem co aktor właśnie powiedział
sztucznie narzucony slang, który brzmiał jak rap z ust Sowy...
wkurwiająca laska która co 2gie słowo rzucała branżowe słówka: zbrifować, zczelendzować, rikłest... no kurwa mać, tak chujowego filmu dawno nie widziałem i nawet wyraźne analogie do prawdziwych wydarzeń nie ratują tego gniota :/
scenariusz by uszedł, ale realizacja absolutnie poniżej krytyki

z pozdrowieniami Tomasz Sraczek



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group