To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Biją koła przy skręcaniu

kornat - Czw 30 Paź, 2014
Temat postu: Biją koła przy skręcaniu
Cześć,
kilka dni temu zakupiłem clio sporta i wszystko byłoby pięknie gdyby nie jedna bardzo denerwująca sprawa... Przy skręcaniu biją koła tak jakby nie były dokręcone, przy jezdzie na wprost nic nie bije, nie ściąga itd. Przy niskich prędkościach (do 30-40km/h) problem nie występuję. Byłem przekonany, że to przez założone w aucie dystane (30mm!) jednak po wyjęciu ich problem pozostał. Wykluczam też koła, opony świeże z 2011r, nie są shamowane.
Łożyska były niedawno wymienane, co to może być? Przeguby?

Jakarti - Czw 30 Paź, 2014

pare dni temu u mnie to samo - standardowy problem clio3 - nie wiem jak clio2
co prawda tylko z jednej strony ale zwrotnica juz wymieniona :D

anjas - Czw 30 Paź, 2014

Nie popieram przemocy w żadnej postaci dlatego uważam, że z biciem kół należy walczyć jak a każdym aktem przemocy - z pełną determinacją.
Anonymous - Czw 30 Paź, 2014

+1
do tego bicie kół to dyskryminacja łożysk.precz z biciem kół a nawet precz z preczem !!!!!!!! i odsunąc pis od władzy!!!!111111

Janusz - Czw 30 Paź, 2014

połosie prosze pana, tylko połosie :)


a tak na serio, to najprawdopodobniej półośki, ale przez internet nie da sie tego sprawdzić, proponuje udać się do warsztatu w którym stwierdza i wyeliminują usterkę :D

Mucha - Czw 30 Paź, 2014


EmerytRs2 - Czw 30 Paź, 2014

prawdopodobnie półoś ci sie wysuwa ze skrzyni albo już sworzeń nie trzyma.
kornat - Nie 22 Lut, 2015

nadal nie pozbyłem się problemu... wymieniłem półoś- bez zmian, wymieniłem komplet poduszek poliuretanowych - trochę pomogło bo bije tylko przy skręcaniu w lewo, w prawą stronę przestało zupełnie
pablonas - Pon 23 Lut, 2015

kornat napisał/a:
nadal nie pozbyłem się problemu... wymieniłem półoś- bez zmian, wymieniłem komplet poduszek poliuretanowych - trochę pomogło bo bije tylko przy skręcaniu w lewo, w prawą stronę przestało zupełnie

Masz tylko jedną półoś w Clio? :]

Chloru - Pon 23 Lut, 2015

pablonas, przecież na forum subaru napisali, że ma napęd na jedno koło ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group