To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP] SEZON 2015

106 - Nie 07 Gru, 2014
Temat postu: [RSMP] SEZON 2015
właśnie opublikowano kalendarz :)

24-26.04 Rajd Świdnicki KRAUSE
14-16.05 Rajd Karkonowski
19-21.06 Rajd Gdańsk Baltic Cup
06-08.08 Rajd Rzeszowski
04-06.09 Rajd Wisły
18-20.09 Rajd Nadwiślański
16-18.10 Rajd Dolnośląski
12-14.11 Rajd Arłamów

Bad-i - Nie 07 Gru, 2014

Jezeli regulamin bedzie tak samo dobry jak kalendarz to bedzie bajka
rundi - Pon 08 Gru, 2014

Niby fajnie ale trochę za dużo tych rajdów :) Przy zwiększonych kosztach przejścia z RPP do RSMP jeszcze 8 rajdów - będzie drogo :(
Hubert Palider sprzedaje auto i leczy się z rajdów bo mówił, że nie ma opcji podołać temu finansowo.

106 - Pon 08 Gru, 2014

rundi napisał/a:
Niby fajnie ale trochę za dużo tych rajdów :)

w 100% sie z Toba zgodze. 6/7 to w miare ok rozwiazanie.
dwa duze rajdy we wrzesniu to jednak spore obciazenie czasowe.

Bad-i - Pon 08 Gru, 2014

Dla mnie optymalnie by bylo 7 rajdow i 5 najlepszych zaliczanych.

Tyle tylko ze wtedy Arlamowa by juz pewnie nikt nie pojechal. Brakuje mi tez powiewu swiezosci - mogli by zrobic cos w nowej lokalizacji ale blizej centralnej Polski

Marek23 - Pon 08 Gru, 2014

rundi napisał/a:
Niby fajnie ale trochę za dużo tych rajdów :) Przy zwiększonych kosztach przejścia z RPP do RSMP jeszcze 8 rajdów - będzie drogo :(
Hubert Palider sprzedaje auto i leczy się z rajdów bo mówił, że nie ma opcji podołać temu finansowo.

Szkoda chłopaka. Ale to jest sport dla bogatych.

Kenet - Pon 08 Gru, 2014

Ktoś wcześniej bardzo dobrze napisał - RSMPB - rajdowe samochodowe mistrzostwa polski biznesmenów
qbus - Pon 08 Gru, 2014

No ilosc el to raczej niewypal. Niby skracamy km a dodajemy el i w ogólnym rozrachunku będzie drożej. Nie idzie to raczej w dobrą stronę.
Marek23 - Pon 08 Gru, 2014

Kenet napisał/a:
Ktoś wcześniej bardzo dobrze napisał - RSMPB - rajdowe samochodowe mistrzostwa polski biznesmenów

Kierowcy też sami naginają wyścig zbrojeń. Czy to w rsmp z R5 czy to pucharze polski z R2.
Każdy chce nabuchać milion koni czy wsiąść do najszybszej fury. A potem płacz,że nie ma budżetu żeby dokończy sezon. W 3 lidze w jednej eliminacji było 12 type R EP3. W pucharze R2 coraz więcej i co jedna to więcej koni. W rsmp teraz walka kto będzie miał R5,a kto nie.
Dałbym wszystko za puchar nawet w 60 konnej Kia czy coś takiego. Gdzie każdy miałby identyczny sprzęt.

Ja zbieram na cokolwiek żeby pojeździć.

Kenet - Pon 08 Gru, 2014

Puchar dokładnie takich samych aut, bez kombinacji, z doważaniem do najcięższego.

I'm in, Stf też, ale to w Polsce nierealne.

Bad-i - Pon 08 Gru, 2014

Kenet napisał/a:
Puchar dokładnie takich samych aut, bez kombinacji, z doważaniem do najcięższego.

I'm in, Stf też, ale to w Polsce nierealne.


Takie cos nigdy nie powstanie

Zabili RPP. I teraz wykoncza paru dodatkowych kierowcow

Kenet - Pon 08 Gru, 2014

Tak napisałem - nierealne.

Poczekamy jeszcze chwilę, zaorają Tor Poznań i możemy się umawiać na wirtualne mistrzostwa w RBR.

Bad-i - Pon 08 Gru, 2014

Kenet napisał/a:
Tak napisałem - nierealne.

Poczekamy jeszcze chwilę, zaorają Tor Poznań i możemy się umawiać na wirtualne mistrzostwa w RBR.


Lepiej kupic jakies 106 czy clio i poleciec dwa rajdy w roku :)

zajcev_28 - Pon 08 Gru, 2014

qbus napisał/a:
Nie idzie to raczej w dobrą stronę.


No nie idzie...
dobrze że w przyszłym roku jeżdżę za granicą z Inessą to nie będę musiał uciekać z tonącego Titanica :rotfl:

GeKo - Pon 08 Gru, 2014

Kenet napisał/a:
Puchar dokładnie takich samych aut, bez kombinacji, z doważaniem do najcięższego.

I'm in, Stf też, ale to w Polsce nierealne.


Tak niby było kiedys w pucharze cc,sc i 106, ale regulamin regulaminem a zycie zyciem :)

Tak jak mowi Qbus za duzo tych eliminacji, Na Swidnicy bedzie duzo a w Arlamowie tylko Ci co maja szanse na tytuł.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group