To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Symulator,wspólne granie

Marek23 - Śro 10 Gru, 2014
Temat postu: Symulator,wspólne granie
Ktoś w Kraku,ewentualnie na śląsku w coś gra? Jakieś wspólne granie, ktoś chętny. Od czaasu do czasu bym coś pojeździł...
Janusz - Śro 10 Gru, 2014

jakby coś ja mam rbr i jakąś namiastkę symulatora (w sensie stanowisko z jakimś kijowym kubłem i g25)
Siadly - Śro 10 Gru, 2014

Pojedź Cieszynkę, bo WRACAM do WRSMP :D
qbus - Śro 10 Gru, 2014

Ja moge udostepnic PS3 + GT Driving Force Pro z GT5 lub GT6... niech ktos ogarnie pomieszczenie i rzutnik i mozemy zrobic meeting ;)
Tomcat - Śro 10 Gru, 2014

Ostatnio grywam u kumpla w WRC 2014 na G27 i jest bardzo spoko. Jakby ktoś jakąś ustawkę organizował to chętnie.
Janusz - Śro 10 Gru, 2014

dobra dziewczynki, ja w domu mam takie coś, do tego do wyboru albo rajdowo RBR, albo wyscigowo ps3 i GT6, (jakby sie komuś dywan podobał mogę sprzedać). Wiec spokojnie można ogarnąć jakaś drobna imprezę u mnie. tyle ze mieszkam pod krk, ale jak cos to zapraszam :D


siadły, rajdu nie polecę mam problemy z netem na kompie, resetuje mnie co 20 minut ;/

roj - Śro 10 Gru, 2014

wygląda trochę jak takie sanki co robił tytus de zoo :]
Marek23 - Śro 10 Gru, 2014

To u Qbusa lub Janusza, bardzo chętnie. Z góry zaznaczam,że jak nie wygram to zacznę gadać o prowadzeniu fury błednikiem i ogólnie pie.rdolić :rotfl:
Janusz - Śro 10 Gru, 2014

spoko ja ostatnio scigałem sie 3 miechy temu :D
Mirek - Śro 10 Gru, 2014

U mnie też można. TV 55cali, ps3, driving force gt, GT6 albo WRC 3, Kraków. Nawet Marek23 może być jak obieca, że mi nie jebnie :)
(z przejechaniem może być lipa na 8 piętrze)

GeKo - Śro 10 Gru, 2014

:rotfl:
arssss - Śro 10 Gru, 2014

Janusz, Gdzie kuwa pod Krakowem :D
Marek23 - Czw 11 Gru, 2014

Mirek napisał/a:
U mnie też można. TV 55cali, ps3, driving force gt, GT6 albo WRC 3, Kraków. Nawet Marek23 może być jak obieca, że mi nie jebnie :)
(z przejechaniem może być lipa na 8 piętrze)

Kurde, musze przemyśleć to :faja:

Janusz - Czw 11 Gru, 2014

Mirek napisał/a:
WRC 3


kuuuuupa :P

Tomcat - Czw 11 Gru, 2014

Wchodzę w Janusza. yyyy znaczy w gre.

Jakby ktoś chciał realnie porównać umiejętności jazdy furą to proponuje LFS.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group