To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Ogłoszenia komercyjne - SandTech

ŁukaszS3 - Sob 07 Lut, 2015
Temat postu: SandTech
Moje drogie parafialne owieczki. Już jakiś czas temu zostałem grubym prywaciarzem nie ma to tamto, więc i tu szukam możliwości powiększenia swojej i tak już nie mieszczącej się w żadnej szafie (a i tak mam wymienione na euro już) fortuny.

Firma SandTech to moje dzieciątko. Świadczymy usługi przemysłowego i dekoracyjnego oczyszczania powierzchni przez piaskowanie, czy wysokociśnieniowe urządzenia firmy KARCHER, jak i po zdarciu tego co było do zdarcia, nakładanie powłok farbami proszkowymi.

Firma powstała trochę z pasji trochę z przypadku jednak przygotowywałem się do niej myślę dość solidnie, dzięki czemu praktycznie od pierwszego dnia działa na wysokich obrotach.

Dla forumowiczów a kilku już korzystało, kieruję głównie renowację felg salowych jak i aluminiowych, czy innych pozostałych elementów samochodów, motocykli, rowerów itp.

Strony jeszcze nie posiadamy ale istnieje już fun page na fejsuniu:

https://www.facebook.com/...7714930?fref=ts

Jeśli się wam podobają efekty naszej pracy bardzo proszę o polubienia i udostępnianie dla innych znajomych.













Jeśli ktoś jest zainteresowany lub ma pytania proszę walić 508 216 118

Anonymous - Sob 07 Lut, 2015

ile za malowanie felg?
olek - Sob 07 Lut, 2015

dalem lajka. :)
ŁukaszS3 - Sob 07 Lut, 2015

W zależności od rozmiaru i wybranego koloru od 400-800 robiło się felgi nawet za 1000zł

olek napisał/a:
dalem lajka.


Dziękuję.

Nadmienię też że dla nas robienie felg na wysyłkę to też nie problem

ŁukaszS3 - Wto 10 Lut, 2015



Przez zlecenie od dystrybutora Ferrari zostaliśmy zmuszeni do inwestycji. Nasz park maszynowy powiększył się dziś o kabinę do szkiełkowania, dzięki czemu już niebawem będzie można u nas szkiełkować delikatne elementy. Jutro zabieramy się za kolektory z Ferrari, efekty już niebawem na naszej stronie na fejsuniu :)

anjas - Wto 10 Lut, 2015

po cholere wam fotoradar?
Kamill - Wto 10 Lut, 2015

Fotoplastikon
ŁukaszS3 - Wto 10 Lut, 2015

anjas napisał/a:
po cholere wam fotoradar?


Dobre muszę to dalej sprzedać :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group