To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - TPTD 2015

bob.dsk - Śro 18 Lut, 2015
Temat postu: TPTD 2015
Ktoś leci na 7 marca ?
Kamill - Śro 18 Lut, 2015

Trochę za wcześnie. Raz że nie mam fury, dwa że może być mało przyczepnie, a w takich warunkach wolę wolniejsze trasy z większą ilością zakrętów.
bob.dsk - Śro 18 Lut, 2015

Kamill napisał/a:
Trochę za wcześnie. Raz że nie mam fury, dwa że może być mało przyczepnie, a w takich warunkach wolę wolniejsze trasy z większą ilością zakrętów.


No ja też jeszcze czekam jaka będzie pogoda. Ale jak na 3-4 dni przed będzie ładnie to lecę. Auto prawie gotowe.

alphaOne - Sob 21 Lut, 2015

a 21.03?
bob.dsk - Czw 21 Maj, 2015

Zapisany na 1 czerwca. Kto leci ?
Kamill - Czw 21 Maj, 2015

Ja nie, 06 mam albo bednary albo classic cup, ale na razie mam strojenie i ogarnięcie spawania łączników, a fachowcy głownie spawacz nie mają czasu więc na 1wszego na pewno się nie wyrobie.
bob.dsk - Czw 21 Maj, 2015

Kamill napisał/a:
Ja nie, 06 mam albo bednary albo classic cup, ale na razie mam strojenie i ogarnięcie spawania łączników, a fachowcy głownie spawacz nie mają czasu więc na 1wszego na pewno się nie wyrobie.


Szkoda, ja już zapisany, opłacony więc lecę. Oby było sucho ;D

Kamill - Czw 21 Maj, 2015

Słyszałem że można wykupować teraz pojedyncze sesje, ze nie trzeba za cały dzień płacić.
mozna oplacic sesje z góry 80zł, a można na miejscu jak są wolne miejsca 100zł.
Więc przyjezdzasz, pada i wracasz i jesteś w plecy tylko dojazd, albo czekasz na suchą sesję.

bob.dsk - Czw 21 Maj, 2015

Kamill napisał/a:
Słyszałem że można wykupować teraz pojedyncze sesje, ze nie trzeba za cały dzień płacić.
mozna oplacic sesje z góry 80zł, a można na miejscu jak są wolne miejsca 100zł.
Więc przyjezdzasz, pada i wracasz i jesteś w plecy tylko dojazd, albo czekasz na suchą sesję.


Tak też o tym słyszałem ale już zapłaciłem więc nie będę zmieniać. Next time :faja:

arssss - Czw 21 Maj, 2015

Jedna sesja to ile okrążeń albo czasu?
Kamill - Czw 21 Maj, 2015

arssss napisał/a:
Jedna sesja to ile okrążeń albo czasu?

20min w teorii, w praktyce zazwyczaj krócej. Okrążenie to ok 2min+. Pierwsze jest bez pomiaru bo wyjeżdżasz z depo. Jak wyjeżdżasz pierwszy to masz powiedzmy 18min jazdy, jak ostatni to 16-17.
Wiec drugie kolko masz pomiarowe, lecisz 3-4 ogniem i później zazwyczaj chłodzenie i znowu 3-4 ogniem, chłodzące i zjazd do depo. W praktyce te drugie 3-4 ogniem czasami kończą po 2gim kółku. Ogniem pomiarowych da sie przejść min 4-5 okrążeń, a jak jest spoko sesja i dobrze jedziesz to i 8-9.
Jak się ktoś rozwali to masz kolko w głowy, jak mocniej i muszą sprzątać to wracacie do depo i sesja w plecy.

bob.dsk - Czw 21 Maj, 2015

arssss napisał/a:
Jedna sesja to ile okrążeń albo czasu?


15 minut czyli jakieś 6 okrążeń

bob.dsk - Czw 21 Maj, 2015

Kamill napisał/a:
arssss napisał/a:
Jedna sesja to ile okrążeń albo czasu?

20min w teorii, w praktyce zazwyczaj krócej. Okrążenie to ok 2min+. Pierwsze jest bez pomiaru bo wyjeżdżasz z depo. Jak wyjeżdżasz pierwszy to masz powiedzmy 18min jazdy, jak ostatni to 16-17.
Wiec drugie kolko masz pomiarowe, lecisz 3-4 ogniem i później zazwyczaj chłodzenie i znowu 3-4 ogniem, chłodzące i zjazd do depo. W praktyce te drugie 3-4 ogniem czasami kończą po 2gim kółku. Ogniem pomiarowych da sie przejść min 4-5 okrążeń, a jak jest spoko sesja i dobrze jedziesz to i 8-9.
Jak się ktoś rozwali to masz kolko w głowy, jak mocniej i muszą sprzątać to wracacie do depo i sesja w plecy.


Grupa czerwona ma tylko ma 20 minutowe serie a żółta i niebieska po 15 min.

Stf - Czw 21 Maj, 2015

tylko ze te po 100pln to mozna tylko 1 sesje wykupic podczas 1 imprezy. nie tak ze za kazda sesje z osobna.
Kamill - Czw 21 Maj, 2015

Ee to lipa, tylko smaku można sobie narobić. Chyba że pod rożnymi nazwiskami się zapisać ;D A prowadzić będzie jedna osoba.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group