To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Podsufitka

Nath - Wto 03 Mar, 2015
Temat postu: Podsufitka
Lepszego miejsca na temat nie znalazlem.
Spece sa od roznych tematow, wiec moze ktos cos podpowie.

Moja T3 Westfalia troche postala przez zimne dni na zewnatrz, a w srodku mi sie zrobilo cos takiego na podsufitce podnoszonego dachu.







Sa jakies skuteczne, sprawdzone metody-srodki aby sie tego bezbolesnie pozbyc? :)

Czy moze temat ciezki i sie nie bawic i dac "specom" od prania wnetrza i sobie poradza.

Wolalbym nie eksperymentowac i miec cala tapicerke bez dziur czy przebarwien w koncu ma juz 29 lat

was79 - Wto 03 Mar, 2015

Ja bym oddał do prania, szkoda ryzykować, tym bardziej jak masz wnętrze oryginał.

p.s. dajesz foto auta :)

sajfer - Wto 03 Mar, 2015

Mi to wygląda na grzyb, co by oznaczało, że gdzieś masz przecieki, bo grzyb się robi od wilgoci. Zacząłbym od zlokalizowania źródła problemu.
Dwa to nie wiem jak jest w T3, ale w e30 podsufitka lubi się odklejać po praniu, więc sprawdź lepiej na początku. Najlepiej na forach wielbicieli T3, oni znając życie mają wszystko obcykane od A do Z

Nath - Śro 04 Mar, 2015

Fotek nowych z tego roku nie mam, bo w sumie poza kupami ptasimi i troche kurzu/brudu to sie niewiele zmienia z zewnatrz. W koncu to stary VW, z czasow kiedy samochody robiono na lata.

Fotki z tamtego roku.. mozna podejrzec w temacie ktory dalem linkiem nizej oraz

https://plus.google.com/photos/107364603205218503859/albums/5863798552188017665?banner=pwa

Wyglada jak mniej wiecej tutaj kiedy kupowalem. (link powyzszy to do galerii bylego wlasciciela) Zdjalem pare naklejek z wnetrza i doczyscilem pare miejsc gdzie sie dalo oraz wyczyscilem dach ktory troche zamechecony byl.
Poza tym powieksz sie jedynie "sztukowana" korozja pod oknem, na drzwiach kolo okna i na nadkolu zamazana farba wyszla ruda.. ogolnie wydaje mi sie ze bedzie trzeba na koniec roku sie tym zajac - dziur nie ma (poza tym na podszybiu gdzie wlasnie wilogoc pewnie zaczela wchodzic)
No ale to temat o podsufitce/ach a sie rozpisalem o busiku :)

Jak kiedys na tym forum pisalem, mialem juz takiego i postanowilem znowu nabyc oraz sie tak szybko nie poddac, chyba ze bede potrzebowal $$ na rozwoj zycia.


Co do forum milosnikow T3 to zapytalem,

http://forum.busikt3.rado...p=330441#330441

Dzieki za podpowiedzi, jak sloneczko swieci otwieram dach co by sie przewialo, zobaczymy co dalej.

Anonymous - Śro 04 Mar, 2015

kumulacja!!!nie dość ze kamper to jeszcze klasyk,forumowym emerytom pocieknie
was79 - Śro 04 Mar, 2015



Już jestem!
Rewelacyjny :faja: ależ mi się ostatnio takie żelastwa podobają. Chyba czas na prewencyjny wpyerdol od starej, bo znowu coś kupię ;D

Janusz - Śro 04 Mar, 2015

ile dałeś za takiego t3 ??
zajcev_28 - Śro 04 Mar, 2015

dobry jako bangbus ;D
Nath - Pią 06 Mar, 2015

W sumie jakies 18k wyszedl i pare pierdolek trzeba dopracowac np: ogrzewanie tylniej szyby, wycieraczke z tylu itd itp..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group