To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Wyjazd na Nurburgring 26-28 czerwca z trackday.org.pl

pablonas - Czw 21 Maj, 2015

Czy nasza polisa OC nie działa na ewentualne uszkodzenia "architektury toru"? Kiedyś gdzieś słyszałem/czytałem, że tor ma status autostrady i niektóre ubezpieczalnie tak też go traktują.
EmerytRs2 - Pią 22 Maj, 2015

Dlatego proponuje zawiazac spolke hh developer sp zo.o. :rotfl: . Zamiast blokow pojdziemy w tory.
Marek23 - Pią 22 Maj, 2015

Stf napisał/a:
Marek - biorąc pod uwagę Twój charakter i umiejętności to nie byłoby marnowania czasu i pucowania się asekuracyjnymi tekstami że "napinka to zło", tylko po zapięciu pasów od razu pure motorsport nawet w octavce i przejście do treści właściwej czyli poszukiwanie możliwości auta. myślę że spokojnie wyleczyłbyś 90% osób "szybkich driverów" tam. ogarnij jedynie dobrą oponę, klocek i jakieś proste, nawet domowe nawiewy na hebel. dobrze byłoby zrobić z 50 kółek online przed - ale o to już chyba zadbałeś ?

Na pewno bym pojechał nawet Octą,ale jak zawsze chodzi o pieniądze. Równowartość tego wyjazdu to już może start w rajdzie Kormoran w tym roku do którego sie przymierzam, może czymś pożyczonym nawet. Ale nie ukrywam,że chcę raz w życiu pojawić się na ringu, jest to moje jedyne duże marzenie ze sfery wyścigowej :faja:


Zazdroszczę wszystkim którzy tam jadą, szczególnie tej walki ramię w ramię. To jest na pewno piękne.

Kenet - Pią 22 Maj, 2015

Marek23 napisał/a:
Zazdroszczę wszystkim którzy tam jadą, szczególnie tej walki ramię w ramię. To jest na pewno piękne.


+100

B-Rey - Sob 23 Maj, 2015

Jedno mnie zastanawia. Jakim chujem ten tor miał/ma kłopoty finansowe jeżeli ceny są takie jakie są a ludzi zawsze od groma?
rasta - Sob 23 Maj, 2015

Poczytaj w necie, były właściciel przeinwestował, grube hotele, spa, sra itp. itd.
zajcev_28 - Sob 23 Maj, 2015

rasta napisał/a:
Walle napisał/a:
zawsze można wypożyczyć za 369 E per Day ubezpieczoną Toykę GT86....


Zarysu w niej zderzak i pożegnaj się z kaucją.


a nie lepiej grubo jebnąć, żeby już była konkret szkoda, wtedy z ubezpieczenia? nie działa to tak? jeśli tak, to po co rysować zderzak hm

rasta - Sob 23 Maj, 2015

Jak grubo jebniesz to i tak zapomnij o kaucji, więc 3 czy 5 k ojro jesteś w plecy + koszty zamknięcia toru, posprzataia go i ściągnięcia wraku. A stawkę za roboczo godzinę mają tam nietęgą :rotfl:
Bonczek - Sob 23 Maj, 2015

To sie chyba pozmieniało bo jak dobrze pamietam było z 800 eur za element bandy i 1300 eur za zdjęcie auta stamtąd i sprzątnięcie. I to czytałem na ich stronie przy TF.
zajcev_28 - Sob 23 Maj, 2015

dobrze, że na zakopiance tak nie liczą, bo bym się nie wypłacił.. :rotfl:
Barejka - Sob 23 Maj, 2015

zajcev_28, :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Marek23 - Sob 23 Maj, 2015

rasta napisał/a:
Jak grubo jebniesz to i tak zapomnij o kaucji, więc 3 czy 5 k ojro jesteś w plecy + koszty zamknięcia toru, posprzataia go i ściągnięcia wraku. A stawkę za roboczo godzinę mają tam nietęgą :rotfl:

To dzwon wynajętym 4wd w mistrzostwach polski wyjdzie to samo.

Bad-i - Śro 27 Maj, 2015

Pytanko:
Czy jest taka opcja ze np zaplace 10.000€ ale moge zgruzowac kilometr bariery i kilka innych aut?

Alexxx - Czw 28 Maj, 2015

Bad-i napisał/a:
Pytanko:
Czy jest taka opcja ze np zaplace 10.000€ ale moge zgruzowac kilometr bariery i kilka innych aut?


Są dodatkowe ubezpieczenia (wykupywane w PL) jako rozszerzenie normalnego samochodowego OC/AC o imprezy sportowe etc. Wtedy do ustalonej przez ubezpieczyciela kwoty możesz szaleć po barierkach i Porsche GT3 CUP :) dopytaj się dokładnie u swojego agenta ubezpieczeniowego - albo mogę Ci dać kontakt na PW do 2 osób co mi samochody ubezpieczają.

Bad-i - Czw 28 Maj, 2015

Ale mi nie chodzi o moja fure, chce przyjechac na tor i wynajac cos u nich. A przy tym nie marteic sie o zadne koszty, nawet jak zgruzuje wszystko i wszystkich.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group