To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - [HH.org TrackDay] ??? 2015

arssss - Śro 12 Sie, 2015

Trzeba coś na wrzesień ogarnac.
alphaOne - Czw 13 Sie, 2015

ponoc bedzie Ułęż z Czwartkiem 27.09
olek - Czw 13 Sie, 2015

bede. ;)
EmerytRs2 - Pią 14 Sie, 2015

kto jest jutro na jastrżebiu?
alphaOne - Pon 17 Sie, 2015

Wyjazd na Jastrząb ogólnie udany, tzn. nic sie nie zepsuło nie urwało, itd. Oczywiscie byla walka z temperatura, której nie pomagało to, że jakby trasy nie ustawić to tor jest dosc ciasny i krótki. Główne wady to brak oficjalnego pomiaru czasu i mimo wszystko jezdzenie w grupach. Ok, niby jest 15-20 minut jazdy, ale w tym upale ciagle do kogos sie dojezdzalo, wiec trudno bylo o naprawde czyste okrazenia. Na 3 szybkie kółka przypadały 3 chłodzące, wiec w sumie jezdzenie vs chłodzenie 1:1. Asfalt w odróżnienie od tego z Ułęża w ogóle nie zużywa opon, zrobiłem 80km a zużycie Federali prawie żadne. Na miejscu dobra infrastruktura, sala z klimą na odprawy, kiełbaski, karkówki itd + zimne napoje (ale tylko do 14-1430). o 16 z hakiem koniec zabawy co pozostawiało lekki niedosyt.

W tej konfiguracji wyszło ok 1.800 metrów trasy. Mój bestlap to 1.18.42 wg Race Chrono.

A tak wyglądała pogoń za Corvette.



nie mam pojęcia jak wstawic video tak zeby od razu sie wyswietlalo - edit: udało sie z pomoca życzliwych ludzi:).

Chloru - Pon 17 Sie, 2015

Wklej linka z http zamiast https.
alphaOne - Pon 17 Sie, 2015

nie pomaga jak widac
Kamill - Pon 17 Sie, 2015


Chloru - Pon 17 Sie, 2015

Pomaga pomaga.
was79 - Pon 17 Sie, 2015

W sumie ciekawie ustawiony fotel, do szczytu kierownicy ledwo co na wyprostowanej łapie (np. 2:18).
Kamill - Pon 17 Sie, 2015

Mozna dać dystans pod kierownicę, pedały i fotel zostaną jak są, a tylko kierownica się przysunie.
Ja tak mam u siebie :faja:

roj - Pon 17 Sie, 2015

was79 napisał/a:
W sumie ciekawie ustawiony fotel, do szczytu kierownicy ledwo co na wyprostowanej łapie (np. 2:18).

Jak wiemy e46 m3 czasy robi sama czy prowadzisz na wyprostowanych rękach, czy też tylko jedną :faja:

Stf - Śro 19 Sie, 2015

jestem tu ! ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group