To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Wrak Race Silesia 29.11.2015

zefir - Wto 17 Lis, 2015
Temat postu: Wrak Race Silesia 29.11.2015
Aloha,

czy ktoś tutaj startuje tym pięknym evencie?

Ja dzieki moim znajomym, Kasi i supporcie Kendziego (legendy Wrak Race) dostalem to o to cudo i zostalem zapisany na Wrak Race Silesia :D
Mozliwosci tego auta i potencjał wyczuwam przeogromny,
dodatkowo to jest Skoda Felicia, protoplasta i wersja concept znanej i szanowanej tu i ówdzie Skody Octavii RS

http://zapodaj.net/ff17d06cb0db8.jpg.html
http://zapodaj.net/f5044d8fb3359.jpg.html

Będzię pięknie :D

Kto jeszcze będzie ?

Kenet - Wto 17 Lis, 2015

Igrzyska motorsportu, kolebka motorsportu! Moja Felicja niestety poszła do huty, więc na ten rok planów startowych nie mam, ale w przyszłym powrócę bo to piękna sprawa jest :jupi:
zefir - Pon 30 Lis, 2015

Demyt, fura zdawała sie byc przygotowana etc

a tu jeb w sobote startujac spod domu stracilismy elektryke i wybuchł aku :( (nie wiem czy jakis szkodnik jak fura stala pod blokiem nie zaatakowal kabli)

szybka proba reanimacji, sprawdzenie elektryki , miernik plus zastepczy aku, wystarczyly tylko na 30 km i padla decyzja ze wracamy do Łodzi.
Dzis skoda ma byc sprawdzona jak droga to bedzie naprawa, jesli nie ma sensu tego grzebac, zostanie jako dostawca czesci dla Skoda Wrak Race team na wiosne :D

Kenet - Pon 30 Lis, 2015

To był smutny dzień w historii motorsportu w Polsce. Ale HH WRAK RACE TEAM powróci na wiosnę, choć już może nie Skodami, a perłami motoryzacji przełomu wieków z kraju kwitnącej wiśni :D
zefir - Pon 30 Lis, 2015

JDM as wrak!!!
:jupi:
:jupi:

Kamill - Pon 30 Lis, 2015

U mnie w ducato tez coś pogryzło kable od wtrysków. Dzwoni mechanik pyta czy mam odcięcie zapłonu jakieś. Co dziwne miesiąc temu dzwonił z takim samym pytaniem ws bmw. Więc już wiedziałem, że nie mogą go odpalić. Naładowali akumulator i nic. Później dzwoni i pyta czy to ja poprzecinałem te kable i czy one mają tak wisieć :rotfl:
zefir - Wto 01 Gru, 2015

Dobra naprawa jej okazala sie bezsensowna, poszła dzis za 500 na czesci :D
Kenet - Wto 01 Gru, 2015

Mudlmy siem!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group