To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Architekt - Ekipa wykończeniowa

Jakarti - Sob 26 Mar, 2016

leon,
nie wiem, a czym taki intelligent dom jest? :)

EmerytRs2 - Pon 28 Mar, 2016

Morton Ci to ogarnie. Był u mnie i robił wycenę robocizny, nie robił u mnie. Teraz wiem, ze jednak warto było dopłacić i powierzyć mu robotę. U mnie praktycznie wykończenie skonczone zostały duperele i zabudowa szaf.
Jakarti - Pon 28 Mar, 2016

Morton, odpowiesz na PW czy Cie melanz pociagnal?
w sumie to juz budowlanka :rotfl: :D

leon - Pon 28 Mar, 2016

Jakarti napisał/a:
leon,
nie wiem, a czym taki intelligent dom jest? :)

Integracja wszystkiego co w domu masz lub będziesz miał począwszy od gniazd oraz podłączonego do nich sprzętów (czy to AGD czy RTV), poprzez lampy(którymi wg mnie najłatwiej i najszybciej budować w domu nastrój poprzez ich odpowiednie zapalanie, gaszenie, ściemnianie czy świecenie w różnych kolorach z palety RGB), rolety czy zasłony, ogrzewanie/klimatyzację/wentylacji na alarmie kończąc

reasumując: masz wszystko ze sobą połączone i działanie jednego elementu może wpływać na działanie innego bez Twojej ingerencji, ale mocno Twoje życie w domu ułatwiając a przy tym może sobie mieszkaniem sterować zdalnie przez internet lub smartfona :)

oto katalog sprzętu firmy, na której produktach bazuje
http://www.teletask.be/Do...lingual_V03.pdf
jest w nim wszystko opisane i daje szerszy pogląd na sprawę :)

MoRToN - Wto 29 Mar, 2016

Jakarti napisał/a:
Morton, odpowiesz na PW czy Cie melanz pociagnal?
w sumie to juz budowlanka :rotfl: :D


troche tak ;D

Ogarnaim się

lukp - Wto 29 Mar, 2016

zajcev_28 napisał/a:
gdybyś potrzebował gniazdek, łączników, lamp, mogę coś zaoferować ;)


co masz ciekawego? jakas strona www?

MoRToN - Wto 29 Mar, 2016

Wlasnie daj info co masz w ofercie.

Wprzyszłym tyg bede zamawiał Berkery na 65m2.

rasta - Wto 29 Mar, 2016

Coś chłopak zamilkł, a mi też nie mało Berkerów by się do nowego Loftu przydało :D
Greg - Wto 29 Mar, 2016

Kuba, mam spoko architekta wnętrz, jeśli jeszcze aktualne to daj znać.

Co do inteligentnego domu to też mam sztos firmę, bezpośrednio od producenta, chłopaki ogarniają jak źli a system jest prima sort, najlepszy na rynku - a cena dobra :)

siema - Wto 29 Mar, 2016

Greg napisał/a:
system jest prima sort, najlepszy na rynku

Mocne słowa ;) Z którego to systemu jesteś taki zadowolony?

pcs - Wto 29 Mar, 2016

Odbiory trzebavrobic rzetelnie, pare zloty mozna ugrac. Tylko ze skoro nie masz projektu to po co bedziesz sprawdzac gniazdka, skoro nie wiesz gdzie maja byc?

Jesli to pierwsze mieszkanie, i w nim nie mieszkales jeszcze to wyadanie worka kasy na projekt i wykonczenie nie gwarantuje, ze bedzie Ci pasowac. Jak planujesz potomka, to tez o tym pomysl zawczasu. Ja nie jestem fanem fajerwerkow w wykonczeniu, to co byc musi warto miec w dobrej jakosci, bo zwykle jest trwalsze i wymaga mniej konserwacji. Zamiast designerskich, niepraktycznych smaczkow lepiej kupic dobry obraz.

I nie dawaj wykonawcom zadnych zaliczek :)

kosmita - Wto 29 Mar, 2016

Panowie, a może ktoś polecić jakiegoś sprawdzonego architekta (i oczywiście w rozsądnej kasie :rotfl: )? Przeglądam projekty domów, ale nie jestem w stanie znaleźć gotowca, który podchodziłby pod to co sobie wymyśliłem.
siema - Wto 29 Mar, 2016

pcs napisał/a:
I nie dawaj wykonawcom zadnych zaliczek

Święta racja.

kosmita napisał/a:
Panowie, a może ktoś polecić jakiegoś sprawdzonego architekta (i oczywiście w rozsądnej kasie )? Przeglądam projekty domów, ale nie jestem w stanie znaleźć gotowca, który podchodziłby pod to co sobie wymyśliłem.

Jak chcesz, to mogę Ci podesłać namiar na babkę która mi dom projektowała. Musiałbyś ją odwiedzić parę razy w Milanówku ale to pewnie dla Ciebie nie problem.

kosmita - Śro 30 Mar, 2016

Podeślij, zobaczymy co zaproponuje :)
Jakarti - Śro 30 Mar, 2016

pcs,
do mnie mowisz? :rotfl:

-gniazdka: jesli wprowadze zmiany teraz, deweloper zrobi juz tak jak chcemy wiec warto z tego skorzystac ale zadnej napinki na to nie ma
-nie mieszkalem i tak, pierwsze kupne. nie zamierzamy robic zlotych klamek ani podlog
-chcemy projekt bo nie mamy doswiadczenia i wizualizacja przestrzeni jest dla nas kluczowa
-chyba nie bedzie zadnych designerskich smaczkow za to jest pare miejsc na obrazy :)
-nie bedzie zadnych zaliczek! :)
-planujemy potomka i myslimy juz o przestrzeni dla niego

potrzebuje ekipe i nadzor bo na budowlance sie nie znam
wszystko :)

lepiej powiedz czy masz ekipe ktora wykonczy calosc :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group