To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Architekt - Ekipa wykończeniowa

pcs - Pon 04 Kwi, 2016

50-60 tys za projekt? Moze za 300 m2 z wnetrzem i nadzorem. Pewnie da sie cos taniej. Jak myslisz o duzym domu w dobrym standardzie toi tak nie wezmiesz projektu z gazety.
bob.dsk - Pon 04 Kwi, 2016

siema napisał/a:
bob.dsk napisał/a:
Sporo osób teraz decyduje sie na tzw domy hybrydowe, jest sens sie interesować ?

Wyjaśnij co masz na myśli pisząc ''dom hybrydowy', bo w necie pod tym hasłem tylko same brednie marketingowe.


kosmita napisał/a:
Może chodzi o dom paswyny i autonomiczny jednocześnie ?



Tak jest, chodzi o dom pasywny z systemami OZE. Z tego co słyszałem chodzi że jest energooszczędny, samowystarczalny :lol2: i ekologiczny.

pcs napisał/a:
50-60 tys za projekt? Moze za 300 m2 z wnetrzem i nadzorem. Pewnie da sie cos taniej. Jak myslisz o duzym domu w dobrym standardzie toi tak nie wezmiesz projektu z gazety.


Jeśli chodzi o projekt to przy zakupie działki mi zaproponowali projekt który właściciel zrobił pod siebie za 57k PLN i jak to usłyszałem to spadłem z krzesła ale to ponoć zrobione przez jakiegoś architekta ĄĘ :crazy:

Ja dopiero wchodzę w temat i nie jestem do końca zorientowany w kosztach itp. Do tematu podchodzę na spokojnie bo się nie spieszy :]

krz_p - Czw 07 Kwi, 2016

pomnóż szacowane koszty razy dwa i możesz startować
PiTT - Wto 24 Maj, 2016

podepne się pod temat
kupował ktoś ostatnio pralkę? muszę coś ogarnąć, ale nie chce mi się czytać miliona opinii gdzie każdy chwali to co kupił :)
miałem kiedyś boscha i była super
pozniej samsunga i byla tragiczna
ładowana od przodu (hłehłehłe)
i co ważne żeby była cicha i nie skakała :)

zefir - Wto 24 Maj, 2016

moi rodzice wlasnie teraz kupili Boscha ale brali pod uwage jeszcze Candy :)

cos kolo 2k zaplacili za tego Boscha, narazie sa mega zadowoleni

Kamill - Wto 24 Maj, 2016

Znajomi maja LG, jakaś mocno wypasiona. Ma tyle systemów zabezpieczeń że co jakiś czas wyskakuje błąd. A to pranie nie równo się ułożyło w bębnie, a to na koniec prania przed wirowaniem stwierdza ze jest tego prania za mało i muszą dorzucać np już uprany ręcznik żeby raczyła odwirować, a to ciśnienie w sieci za niskie, a to napięcie za niskie o_O . Prawie za każdym razem po wystapieniu błędu trzeba pranie zaczynać od 0.
Ja mam siemensa ładowana od góry i trochę tłucze jak się nierówno pranie ułoży, ale nie tak jak podobny whirpool, pozatym jestem zadowolony. Ani z whirpoolem ani z simensem nie było żadnych problemów. Do tego siemens ma wypinany zbiornik na płyny/proszki i można go umyć, jak jest na stałe to poprostu gromadzi się tam płyn i proszek i trzeba to rozbierać już jakimś srubokrętem

PiTT - Wto 24 Maj, 2016

spox, dzieki ;)
Cartoon - Wto 24 Maj, 2016

PiTT napisał/a:
spox, dzieki ;)


dałeś mi do myślenia - miałem zamawiać samsunga z "bąbelkami" a całą resztę agd boscha...

PiTT - Wto 24 Maj, 2016

ja juz dziekuje ze te bajery... okazuje sie pozniej ze taki chooj
lepiej kupic cos prostego, ale dobrej jakosci
mialem ostatnio samsunga to nie dalo jej sie wypoziomowac, jebana podrozowala podczas prania :D

zefir - Wto 24 Maj, 2016

Cartoon napisał/a:
PiTT napisał/a:
spox, dzieki ;)


dałeś mi do myślenia - miałem zamawiać samsunga z "bąbelkami" a całą resztę agd boscha...


ja mialem w łodzi wypasiony model tych babelkow i generalnie napierd..... az milo po lazience mimo poziomowania i maty poziomujaco tlumiacej :D

Prala zajebiscie i programy mega ale jak prała to wychodziłem z mieszkania :D

Alexxx - Wto 24 Maj, 2016

zefir napisał/a:
Prala zajebiscie i programy mega ale jak prała to wychodziłem z mieszkania


Sąsiedzi pewnie też :D

Chloru - Wto 24 Maj, 2016

PiTT, my ostatnio kupiliśmy AEG (ładowana o góry). Daje radę cicha, ileś tam programów w tym "mniej zagnieceń", rozsądna ilość bajerów, wyjmowany pojemnik na płyn/proszek. Po pół roku jesteśmy zadowoleni.
kosmita - Wto 24 Maj, 2016

Polecam Beko
Kenet - Wto 24 Maj, 2016

Ja mam electroluxa, pierze jak zła, nigdzie się nie przemieszcza wszystko intuicyjne. Tajmery, szpery, bajery. A do tego była jakoś super tania. Polecam.
zefir - Wto 24 Maj, 2016

Przeciez ty Kenetino nie uzywasz jej :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group