To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Architekt - Ekipa wykończeniowa

Alexxx - Wto 08 Lis, 2016

Yo, potrzebuje ekipę wykończeniową (czyt. Pana Zdziśka lub Mietka z pomocnikiem) która mi wyrównaja ściany, pomaluje, przyczepi listwy przypodłogowe, zamontuje gniazdka itp itd... taka typowa wykończeniówka bez finezji architekta za rozsądne pieniądze.

Z góry dzięki za namiar.

roj - Wto 08 Lis, 2016

Jaki termin?
Bo dobrze i w rozsądnej cenie to pewnie na czerwiec ;)

Walle - Wto 08 Lis, 2016

Alexxx napisał/a:
Yo, potrzebuje ekipę wykończeniową (czyt. Pana Zdziśka lub Mietka z pomocnikiem) która mi wyrównaja ściany, pomaluje, przyczepi listwy przypodłogowe, zamontuje gniazdka itp itd... taka typowa wykończeniówka bez finezji architekta za rozsądne pieniądze.

Z góry dzięki za namiar.


Posyłam Ci namiar

Alexxx - Wto 08 Lis, 2016

roj napisał/a:
Jaki termin?
Bo dobrze i w rozsądnej cenie to pewnie na czerwiec ;)


W tym roku byloby dobrze ;)

was79 - Śro 09 Lis, 2016

Jutro przyjdę, przyjdę na bank od rana i będę robił do wieczora. Na pewno nie zapije z wieczora :D
Cartoon - Wto 15 Lis, 2016

Ekipa, która robiła mi remont domu przestała odbierać.... a od miesiąca czeka na nich kominek...

W związku z tym - znacie kogoś, kto podjąłby się montażu kominka?
Mam kominek, kratki wentylacyjne, płyty k-g ogniochronne, profile... brakuje tylko rur do podpięcia.

Wykończenie - gładź / biała farba

Dariano - Wto 15 Lis, 2016

O ciekawy temat :faja: :faja: :faja:
siema - Wto 15 Lis, 2016

Cartoon napisał/a:
Ekipa, która robiła mi remont domu przestała odbierać.... a od miesiąca czeka na nich kominek...

W związku z tym - znacie kogoś, kto podjąłby się montażu kominka?
Mam kominek, kratki wentylacyjne, płyty k-g ogniochronne, profile... brakuje tylko rur do podpięcia.

Wykończenie - gładź / biała farba

U mnie robili goście z Adart Kominki (http://www.adartkominki.pl/) i mogę ich polecić. Tyle że w moim przypadku wszystko ogarniali kompleksowo. Zdajesz sobie pewnie sprawę, że nie wszyscy będą zainteresowani zleceniem w Twoim modelu ale zadzwoń, zapytaj.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group