To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Moto

Walle - Pon 11 Kwi, 2016
Temat postu: Moto
elo,

byłem na targach poznańskich i zaraziłem się motorami. Jaki jest dobry motor dla świeżaka i nie jest to "125"?
Turystyki wydają mi się spoko.
Podoba mi się gsx 650f, pewnie celowałbym w coś używanego.
Kto z obecnych tu ekspertów ma takowe doświadczenia?

michool_vt - Pon 11 Kwi, 2016

Motury są niebezpieczne
Kenet - Pon 11 Kwi, 2016

Fazer 600 też jest spoko. Jak chcesz mieć lajtowego turystyka bez napinki na tor to spoko - taki GSX 650F albo Fazer właśnie będą idelanym wyborem. Kwestia budżetu bo rynek jest szeroki.
Bonczek - Pon 11 Kwi, 2016

Tylko nie celuj w budżet 15k - podobno najgorszy :faja:
Kenet - Pon 11 Kwi, 2016

Dokładnie! ;D albo 10 albo 20, po środku jest trójkąt bermudzki ;D
Walle - Wto 12 Kwi, 2016

GSX 650F to kuzyn Bandita?

W Fazerze nie podoba mi się nazwa ;D

są niebezpieczne, ale lepiej oddać komuś niestarą jeszcze nerkę, niż umrzeć ze starości i z pieluchą między nogami.

A BMW F650?

pcs - Czw 21 Kwi, 2016

chyba bliski kuzyn bandita, odziedziczyl po nim najwieksza wade - wazy suchy prawie 220kg, to ok 40kg wiecej od wiekszosci konkurencji, jak jestes silny i wysoki to Ci pewnie nie bedzie przeszkadzac.

z ta kaska to w sumie maja chlopaki racje :) ja szukalem rok temu w tym nizszym, 4 miesiace mi to zajelo. Wiekszosc rynku to pol szroty, 90% sprowadzonych ma krecone liczniki a 80% mialo dzwony. Szukalem tradycyjnie salonowi a w przypadku motocykli to szczegolnie trudne, ale mozliwe. Poza turystykami, wiekszosc salonowek ma male przebiegi (krotki sezon w polsce) i sa zadbane. Warto przegladac ogloszenia i nie ograniczac sie do jednego modelu. Zalazylem jedynie, ze wole nietuzinkowe moto a nie fazera, horneta, bandita.

Mi sie najbardziej spodobaly Ducati Multistrada 600, BMW 850/1100 r, BMW f800s i Motoguzzi Breva 850/1100. W sumie to ten pierszy sie tylko nadawal dla poczatkujacych, tylko ciezko bylo znalezcz egzemplarz. No i w konczu kupilem to co trafilem w najlepszym stanie i cenie czyli Cagive Raptor. Praktycznie nowa sztuka, 7tys km przebiegu, bez jednej rysy. Moto sie okazalo zajebiste, lekkie, poreczne, prawie bezobslugowe i bezawaryjne (silnik v2 z suzuki sv650, na wtrysku z chlodnica wody i oleju). Super na miasto, na trase srednio.

Na pewno warto przegladac ogloszenia, chodzic i ogladac rozne sprzety, jedne ci podejda a inne nie. Nie warto tez odkladac ogladania, dobra salonowa sztuka w normalnej cenie sprzedaje sie w warszawie w 1 dzien.

Kamill - Czw 21 Kwi, 2016

Słabo się znam na motorach, to sie wypowiem. Jak ktoś chce coś nietuzinkowego to brat ma do sprzedania Bimota, tylko nie mam pojęcia jaki model, ale prawie w ogóle nim nie jeździł, a ma go ze 2-3 lata.
was79 - Czw 21 Kwi, 2016

Jak coś, to za chwilę będę miał na sprzedaż FJR z 2007 po FL w bardzo dobrej cenie.
Kamill - Czw 21 Kwi, 2016

Dobra, mam dokładniejsze dane
Bimota db6 delirio
Produkcja 2007, 1 rejestracja 2012
Przebieg 1000km
Cena wywoławcza 33k
Moto stoi w Otwocku.
Motocykl waży 170kg i ma silnik ducati V-Twin 1000cc 92KM@88Nm.

Walle - Czw 21 Kwi, 2016

zajebiaszczo, choć budżet bardziej samochodowy niż motocyklowy, przynajmniej dla mnie...
Bonczek - Pią 22 Kwi, 2016

My z Kenetem w niedziele lecimy po CBR600rr. Mam nadzieje ze nie ulep :jupi:
Miniac - Pią 22 Kwi, 2016

Fazer Fz6 jest zajebiaszczy, a gsxf to prześmieć (nie skręca, nie hamuje, nie wybiera, nie przyśpiesza, rzęzi).

Włoskie motocykle im mocniejsze tym gorsze.

Yamahe kupiłem pod wpływem tego zdjęcia



a sprzedałem z powodu tego.. ;D

pcs - Pią 22 Kwi, 2016

pytanie co to jest wloski motocykl, Ducati nalezy do VAGa, MV Agusta poszla wlasnie do Mercedesa, Cagiva w zasadzie padla, Jedynia Piaggio zostalo z Aprilla i Moto Guzzi.

Sportowe japonczyki pewnie sa mniej problematyczne od wlaskich marek, ale frajda jest nie koniecznie wieksza. Moj bliski ziom sie w zeszlym roku przesiadl z R1 na Ducati Streetfighter 1098 (155km z V2 i 169kg). R1 to przy Ducati byl motocyklem dla poczatkujacych. Kosmiczny agresor.

Kenet - Pią 22 Kwi, 2016

Włoski motocykl to tylko ten:




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group