To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Moto

szymlorek - Wto 03 Maj, 2016

Pany czy jest sens pchać się w moto 125cc?
Nie chce się bawić w robienie kat A bo jestem leniwy ale wizja ktm duke 125 krząta mi się po głowie, czy to ma sens? Boje się ze po 30 minutach od zakup będę stękał że to nie jedzie w ogóle i że kupiłem sobie melexa w wydaniu moto. :rotfl:

Bonczek - Wto 03 Maj, 2016

Dokładnie tak, olej.
Kenet - Śro 04 Maj, 2016

Nie ma czegoś takiego jak motocykl 125 ccm. Szanujmy się.
Walle - Śro 04 Maj, 2016

Mi wstyd za "motocyklistów" poruszających się po drogach replikami ścigaczy (REPSOL) po drogach, takich w pojemności właśnie 125cm3.

:rotfl:

pcs - Śro 04 Maj, 2016

125 moze ma sens dla jakiegos 40 kilowego nastolatka na pierwsze moto. Jakies Mito czy Derbi 2t mozna do 30koni latwo wyszykowac.

Dla doroslych to w tej pojemnosci raczej warto skuter kupic np. jakies z silnikiem piaggio leader i wymienic cylinder na 210cc.

Duke 125 wyglada na moto dla dzieci, strasznie maly.

Janusz - Śro 04 Maj, 2016

szymlorek napisał/a:
Nie chce się bawić w robienie kat A bo jestem leniwy


to nie takie straszne nawet na tych nowych zasadach (zrobiłem juz na nowych w zeszłym roku)

Walle - Śro 04 Maj, 2016

Duke 125, to jak 3 cylindrowe BMW serii 3.
Bad-i - Czw 08 Wrz, 2016

Panowie mamy tu speca od moto, chce sie poradzic odnosnie wartosci i sensu zakupu
Alexxx - Pią 09 Wrz, 2016

Bez sensu... ale jak już to Michaello Kenettino :jupi:
Janusz - Pią 09 Wrz, 2016

Wczoraj przypadkiem na fejsie zobaczyłem dobra bete HP4 w naprawde zacnym złozeniu udostepnioną przez jakaś strone o tematyce moto, i jak sie potem dokopałem to chyba nasz prawnik Adam :)

tak, wiem ze to nic nie wnosi, od taka ciekawostka :rotfl:

bob.dsk - Pią 09 Wrz, 2016

Janusz napisał/a:
Wczoraj przypadkiem na fejsie zobaczyłem dobra bete HP4 w naprawde zacnym złozeniu udostepnioną przez jakaś strone o tematyce moto, i jak sie potem dokopałem to chyba nasz prawnik Adam :)

tak, wiem ze to nic nie wnosi, od taka ciekawostka :rotfl:


Jak beta to tylko 318is :faja:

Janusz - Pią 09 Wrz, 2016

jeśli już to 328 ;D ale ale 1000rr tez daje rade :D
Ryba - Pią 09 Wrz, 2016

Bad-i napisał/a:
Panowie mamy tu speca od moto, chce sie poradzic odnosnie wartosci i sensu zakupu


Cześć. Ja jestem specem, pytaj.

Kenet - Pią 09 Wrz, 2016

Jestem tu :]

A co do 1000rr HP4 to pewnie o tą fotkę się rozchodzi:


Janusz - Pią 09 Wrz, 2016

tak tak, to je to :D jakiez było moje zdziwienie gdy okazało się ze to nasz Adam "chińska felga" :D u mnie ma szacun


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group