To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - PSB / Powest Stage Bednary IV 12.06.16r

filomatic - Pon 06 Cze, 2016

a jak na miejscu stwierdzisz, że nie trzeba to sobie odkręcisz
Alexxx - Pon 06 Cze, 2016

Frekwencja marna póki co...
kubas - Pon 06 Cze, 2016

Moja płyta jest stalowa 3mm i waży pewnie z 10kg.. dlatego kminie...
filomatic - Pon 06 Cze, 2016

jak dzisiaj przestaniesz jeść i założysz krótki rękawek to się wyrówna ;D
roj - Pon 06 Cze, 2016

Chyba z naszych startujących (stf bmw, stf+buni clio Poźka,alfaOne bmw, kamill bmw) nikt płyty nie ma. W każdym razie nikt nie wspominał.
Stf - Pon 06 Cze, 2016

Clio hopy bez odjęcia przechodziło i nic nie dobijało ;)
NBL - Wto 07 Cze, 2016

Panowie czy ktoś z Was dzień wcześniej wstawia się na treningu? lub był już kiedyś? jeśli tak to jak on wygląda tzn jaka trasa i jak długo? ;D
Kamill - Wto 07 Cze, 2016

To jest zazwyczaj kawałek 1/3? trasy z dnia następnego, ale pod prąd. Trening trwa że 2 lub 3h. Dużo kilometrów nie da się na nim zrobić. Szczególnie jak ustawiasz auto zawias ciśnienia ect, ale jak dawno nie jeździłeś albo nie znasz bednar to może dodać trochę pewności na następny dzień żeby iść na 100% od 1 przejazdu.
Co do płyty to nigdy niczym nie przytarłem, ale nie jeździłem przez mała górkę, no i bmw jest dość wysokie mimo skrócenia gwintu.

alphaOne - Wto 07 Cze, 2016

ja jezdzilem mala gorke moze nie pelna dzida ale dosc szybko i niczym nie przycieralo
NBL - Wto 07 Cze, 2016

Kamill, dzieki za info, planuje coś jechać.. tylko auto ciągle w puzzlach i nie mam czasu złożyć.... ;/
kaziu1985pn - Czw 09 Cze, 2016

na tych według mapki nie ma małej górki
filomatic - Wto 14 Cze, 2016

ktoś leci 9 lipca (sobota)?
alphaOne - Wto 14 Cze, 2016

ja jade
filomatic - Wto 14 Cze, 2016

alphaOne, sorry za zblokowanie na drugim kółku zapoznania, ale docierałem nowe tarcze + obserwowałem czy Kubasowi fura trzyma się kupy ;D
alphaOne - Wto 14 Cze, 2016

nie ma problemu, ja i tak robie zapoznanie bojem na pierwszym przejezdzie, inaczej nie widze gdzie hamowac itd


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group