To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - PSB / Powest Stage Bednary IV 12.06.16r

Bad-i - Czw 17 Lis, 2016

Ja nie neguje takiego podejscia pod warunkiem ze ktos sie: uczy, boi dzwona w rajdach, nie ma wiecej czasu itd.. niestety majac skromne doswiadczenie nie znam nikogo kto tak upalal i poszedl dalej np do RSMP. Wiekszosc pozniej sie broni ze ich nie stac 😂

Mysle ze najlepszym wytlumaczeniem prawdziwej pasji sa osoby ktore po latach wracaja; Uliarczyk, Gabtys.

Ale zeby nie bic piany bo kazdy moze robic co chce. Ja nie wyobrazam sobie ze stac mnie na proto i jezdze nim po lotnisku, wolalbym kupic r2 (chociaz ich nie lubie) i jezdzic w rajdach.

Tak tak Stf wiemy co masz w garazu 😉 I szacunek za codziennie czysta megane na chodniku 😎

kaziu1985pn - Czw 17 Lis, 2016

A poza tym jaka satysfakcja zlać i pokazać gdzie ich miejsce masie amatorów z budżetem 10k + 500zł na start :D
Stf - Czw 17 Lis, 2016

ja nie sądzę aby oni konkurowali ze słabszymi. konkurują między sobą głównie - tzn. Terlikowski z Olchawskim. Oczywiście do tej zabawy bo tak to należy traktować włączają się inni - np. Clio.

BTW Megi ostatnio troszkę się pobrudziła ;)


qbus - Pią 18 Lis, 2016

Ale Ci ludzie raczej nigdy nie pojada na oes... wiec to w zasadzie dla nich jedyna alternatywa do bezpiecznego polatania mocnymi samochodami.

Fura Marata to silnik seria, zawias Gaz Gold, hydrołapa, szpera Gripper + FD 5,250, lekko odelzony.

Bad-i - Pią 18 Lis, 2016

To tym bardziej, jaki jest sens budowac proto na lotnisko?
Kamill - Pią 18 Lis, 2016

Bad-i napisał/a:
To tym bardziej, jaki jest sens budowac proto na lotnisko?

Bo wstyd w 328, musisz zaczac czytac forum miedzy wierszami.

Stf - Pią 18 Lis, 2016

qbus napisał/a:
Ale Ci ludzie raczej nigdy nie pojada na oes... wiec to w zasadzie dla nich jedyna alternatywa do bezpiecznego polatania mocnymi samochodami.

Fura Marata to silnik seria, zawias Gaz Gold, hydrołapa, szpera Gripper + FD 5,250, lekko odelzony.


qbus to Twoja opinia. ale jeśli pojadą oes i okaże się że są szybcy to co wtedy ?

PS. Hydrołapa u Marata widzę rajdowe zacięcie :)

filomatic - Pon 21 Lis, 2016

Stf napisał/a:
qbus napisał/a:
Ale Ci ludzie raczej nigdy nie pojada na oes... wiec to w zasadzie dla nich jedyna alternatywa do bezpiecznego polatania mocnymi samochodami.

Fura Marata to silnik seria, zawias Gaz Gold, hydrołapa, szpera Gripper + FD 5,250, lekko odelzony.


qbus to Twoja opinia. ale jeśli pojadą oes i okaże się że są szybcy to co wtedy ?

PS. Hydrołapa u Marata widzę rajdowe zacięcie :)


on akurat jako jeden z nielicznych potrafi z tego dość sprawnie korzystać - w taki sposób, że pomaga w przejeździe a nie przeszkadza ;D

Stf - Pon 21 Lis, 2016

nie zauważyłem ;)
filomatic - Pon 21 Lis, 2016

Stf napisał/a:
nie zauważyłem ;)


np. w 3:09 - źle? :> btw. nie twierdzę, że hydrołapa jest potrzebna na bednary, bo wiemy że nie jest...


Rasputin - Pon 21 Lis, 2016

Nie wiem jak czasowo to srebrne Clio wypada ale gość jeździ jak narwaniec. To wyglada jak by go z puscili ze smyczy i poszedł sie wyszaleć xD Straszny nerwus. Chciałbym zobaczyc onboarda co tam w środku sie dzieje.
Aczkolwiek trzeba przyznać że w tym chaosie dość dobrze ogarnia to Clio :]

filomatic - Pon 21 Lis, 2016

Rasputin napisał/a:
Nie wiem jak czasowo to srebrne Clio wypada ale gość jeździ jak narwaniec. To wyglada jak by go z puscili ze smyczy i poszedł sie wyszaleć xD Straszny nerwus. Chciałbym zobaczyc onboarda co tam w środku sie dzieje.
Aczkolwiek trzeba przyznać że w tym chaosie dość dobrze ogarnia to Clio :]


mówisz i masz :faja:


Rasputin - Pon 21 Lis, 2016

Zdecydowanie Pan szybkie rączki ;) Nie wiem co on tam za stożek włożył ale brzmi to Clio jak Honda :lol2:
Stf - Pon 21 Lis, 2016

filomatic napisał/a:
Stf napisał/a:
nie zauważyłem ;)


np. w 3:09 - źle? :> btw. nie twierdzę, że hydrołapa jest potrzebna na bednary, bo wiemy że nie jest...

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=U2Efo1_IZOE&t=124s[/youtube]


strata.

filomatic - Pon 21 Lis, 2016

Stf napisał/a:
bezsensowna strata


:jupi: ale wygląda widowiskowo jak cały jego przejazd - nie pod czas, a pod publiczkę ;D

patrząc po całych bednarach i tak ten rękaw wygląda nieźle w porównaniu do niektórych co robią łape i stają w miejscu... w każdym razie, racja po Twojej stronie - na pewno nie przyspiesza to przejazdu



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group