To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - PSB / Powest Stage Bednary IV 12.06.16r

Stf - Wto 22 Lis, 2016

mi to bardziej wygląda na ratowanie do przestrzelonego zakrętu niż celowe użycie ręcznego w tamtym miejscu.
qbus - Nie 27 Lis, 2016

Stf napisał/a:
qbus napisał/a:
Ale Ci ludzie raczej nigdy nie pojada na oes... wiec to w zasadzie dla nich jedyna alternatywa do bezpiecznego polatania mocnymi samochodami.

Fura Marata to silnik seria, zawias Gaz Gold, hydrołapa, szpera Gripper + FD 5,250, lekko odelzony.


qbus to Twoja opinia. ale jeśli pojadą oes i okaże się że są szybcy to co wtedy ?

PS. Hydrołapa u Marata widzę rajdowe zacięcie :)


To nie jest moja opinia, znam doskonale np. GO i wiem ze tak jest, probowalismy razem jezdzic po oesie i on zle sie na nim czuje. A skoro go stac to czemu mial sobie nie zbudowac proto?

Marat... taaa... pozytywny swir ;)

Wg mnie sytuacja z 3:09 to celowe uzycie, nie ratowanie.

filomatic - Pon 28 Lis, 2016

qbus napisał/a:
Stf napisał/a:
qbus napisał/a:
Ale Ci ludzie raczej nigdy nie pojada na oes... wiec to w zasadzie dla nich jedyna alternatywa do bezpiecznego polatania mocnymi samochodami.

Fura Marata to silnik seria, zawias Gaz Gold, hydrołapa, szpera Gripper + FD 5,250, lekko odelzony.


qbus to Twoja opinia. ale jeśli pojadą oes i okaże się że są szybcy to co wtedy ?

PS. Hydrołapa u Marata widzę rajdowe zacięcie :)


To nie jest moja opinia, znam doskonale np. GO i wiem ze tak jest, probowalismy razem jezdzic po oesie i on zle sie na nim czuje. A skoro go stac to czemu mial sobie nie zbudowac proto?

Marat... taaa... pozytywny swir ;)

Wg mnie sytuacja z 3:09 to celowe uzycie, nie ratowanie.


tez mi to wygląda bardziej na celowe działanie, chociaż dziwnie bo w poprzednich przejazdach na onboardzie nie widać w tamtym miejscu użycia rękawa

alphaOne - Śro 02 Sie, 2017

ktoś chciałby się dorzucić do jezdzenia po Bednarach w sobote 5.08.2017 czyli przed Summer Challenge (6.08.2017) - do podziału jest koszt 500 PLN (za 2 auta), także 250 PLN trzeba wydac za 4h jazdy (mniej wiecej od 12-16)?
bob.dsk - Nie 29 Paź, 2017

Co by nine zakładać nowego tematu, ktoś leci 18 listopada na PSB ?

Co by was zachęcić Pugem R2 pojedzie sam Jay-Z ! :rotfl:

http://www.szc-zasada.pl/pl/power-stage-bednary

filomatic - Pon 30 Paź, 2017

OBECNY
alphaOne - Pon 30 Paź, 2017

jade
bob.dsk - Pon 30 Paź, 2017

No to pięknie :pom:
qbus - Śro 01 Lis, 2017

Ja tez bede chyba towarzysko... z kolega w nowiutenkim 208 R2.. ale nie z Jayem Z ;)
kaziu1985pn - Śro 01 Lis, 2017

To może tez wpadnę towarzysko :)
kubas - Pon 06 Lis, 2017

Kurde qbus będzie a ja mam furę rozebraną :(
bob.dsk - Pon 13 Lis, 2017

Szybko będzie :faja:


olek - Pon 13 Lis, 2017

Slalom gigant ;)
Kamill - Pon 13 Lis, 2017

olek napisał/a:
Slalom gigant ;)

W brew pozorom przy prędkościach ponad 120/lkm/h i takim slalomie można dużo stracić i dużo zyskać :) Niby najłatwiejszy element trasy, ale jadąc go nie poprawnie, bez planu na linię na 2 zakręty w przód, można być kilka sekund w plecy. Widać to nawet na zapoznaniu, lecąc tam dość niska prędkością, jeżeli ktoś popełni błąd, na następnym zakręcie go pogłębia i na kolejnym już zaczyna brakować asfaltu, a to tylko zapoznanie.

bob.dsk - Pon 13 Lis, 2017

Kamill napisał/a:
olek napisał/a:
Slalom gigant ;)

W brew pozorom przy prędkościach ponad 120/lkm/h i takim slalomie można dużo stracić i dużo zyskać :) Niby najłatwiejszy element trasy, ale jadąc go nie poprawnie, bez planu na linię na 2 zakręty w przód, można być kilka sekund w plecy. Widać to nawet na zapoznaniu, lecąc tam dość niska prędkością, jeżeli ktoś popełni błąd, na następnym zakręcie go pogłębia i na kolejnym już zaczyna brakować asfaltu, a to tylko zapoznanie.



W punkt ! To chyba najważniejsze miejsce gdzie można dużo zyskać. :faja:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group