To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - BANK - konto prywatne

Cartoon - Pią 12 Sie, 2016

do kredytu dostałem "w gratisie" konto w millenium - też jest dość przyjemne ale nie dają cashbacka ;)
Alexxx - Pią 12 Sie, 2016

mBank - od roku - zachwycenie na wszystkich polach - darmowe konto z jakimiś zwrotami + apka mobilna genialna

Inteligo - od zawsze - porażka na wszystkich polach - załatwić coś w PKO BP to jak droga krzyżowa + bankomaty tylko PKO BP

Chloru - Pią 12 Sie, 2016

Alexxx, ja mam apkę mobilną iPKO (nie intelligo ale pewnie to samo). Obce bankomaty np.EuroNet trzeba obslugiwać BLIKiem i nie ma problemu ;-)
MRodz - Pią 12 Sie, 2016

Mogę polecić Konto 360 w Millenium.

Przy wpływach min. 1000zł i jednej płatności kartą miesięcznie masz za darmo chyba wszystkie potrzebne rzeczy (w tym wszystkie bankomaty). Można korzystać z ich wpłatomatów, lub wpłatomatów Euronetu. Apka też całkiem spoko (chociaż kiedyś chyba była bardziej przejrzysta), plus jeszcze obecnie jest jakiś program z premiami zwrotnymi (do 360zł). W Warszawie mają też w kilku centrach handlowych placówki, które są otwarte do dość późnych godzin (jak na bank), co czasem się przydaje. Używam od kilku lat i jeszcze nigdy nie miałem z tym bankiem problemu, także jeśli nie potrzebujesz nie wiadomo czego i spełniasz wymienione warunki, to jest git opcja.

Podobnie jest w Citi - apka trochę już stara, ale podobno niedługo bank ma przejść istotną rewitalizację. Tylko warunki o wiele gorsze, bo chyba trzeba mieć min 4k czy 5k miesięcznie wpływów.

karoluPL - Sob 13 Sie, 2016

Też dodam od siebie, że w Mbanku w zasadzie wszystko spoko, oprócz stosunkowo częstych prac konserwacyjnych i wyłączenia płatności kartą i dostępu do konta najczęściej w weekendy piątek-sob/sob-niedz od 2:30- 6:00. To jest zawsze wtedy kiedy chcesz jeszcze się dopić w barze i zapłacić kartą. Czy to plus, czy minus to musisz sam ocenić według własnych potrzeb ;D

reszta zdecydowanie na plus, appka dobra, blik działa, wpłatomatów pełno, opłat w zasadzie nie ma przy nawet najmniejszych transakcjach.

strick - Wto 16 Sie, 2016

Vlodarsky napisał/a:
strick ?

Jako zostałem wezwany do tablicy, ja mogę polecić CITI, lecz nie maja wpłatomatów...
Wszystkie bankomaty w Eu za free i żadnych opłat. Karta kredytowa też za free, a jak nie, to jest warunek by wydać 500 zł miesięcznie. Aplikacja raczej słaba.
Od jakiegoś czasu posiadam też eurobank, również wszystko za free, aplikacja nie próbowana ;)

Vlodarsky - Wto 16 Sie, 2016

strick,
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
żyjesz :)
Dzięki :*

Jakarti - Śro 17 Sie, 2016

a ja bzwbk

od dawna nie mam problemow zadnych
online spoko, wplatomaty są
nie wiem jak koszty ale jak przekroczysz jakis tam limit to daja wszystko za free
infolinia bdb

Vlodarsky - Pią 02 Wrz, 2016

Millennium wziąłem. Kolorystyka mnie przekonała.
Rasputin - Sob 03 Wrz, 2016

To ja zapytam o konto firmowe. Kto, gdzie poleca. Tanie prowadzenie, przelewy za free, oraz przelewy US,ZUS free + fajna,prosta apka na telefon. Jest cos takiego?
GeKo - Nie 04 Wrz, 2016

Rasputin napisał/a:
To ja zapytam o konto firmowe. Kto, gdzie poleca. Tanie prowadzenie, przelewy za free, oraz przelewy US,ZUS free + fajna,prosta apka na telefon. Jest cos takiego?


ING firmowe
- konto darmowe
- przelewy darmowe (pod warunkiem wpływów bodajże minimum 2000zł)
- genialna appka, BZ WBK przy tym to dramat.
- interfejs wersji WWW firmowej może się trochę postarzał, ale jest przejrzysty i wygodny, niedawno odświeżyli wersję kont prywatnych, nie przekonuje mnie poza tym nie ma podglądu na inne konta.
- bankomaty darmowe tylko ING a za euronet jest chyba 1zł, obce nie wiem.
- fajne warunki w linii kredytowej w rachunku, ale dość wysokie wymagania wpływów.

- Kolejny plus gdy masz też inne rachunki (prywatne, walutowe) to z jednego logowania masz podgląd na wszystkie konta.

BZW WBK ma jedną fajną rzecz, paczki przelewów. Wprowadzasz sobie wszystkie przelewy do koszyka i jednym klikiem posyłasz wszystko.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group