To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - C-max - sprzęgło

Cartoon - Czw 24 Lis, 2016
Temat postu: C-max - sprzęgło
Siema,
Mamy tu kogoś pracującego w Fordzie?
Chciałbym się dowiedzieć, czy jest znana usterka związana ze sprzęgłem w c-maxach/s-maxach...

Przy przebiegu 74kkm laweciarz właśnie zabrał mi c-maxa spod domu z diagnozą "sprzęgło + dwumasa".

Stwierdził, że to chyba wada fabryczna, bo bardzo często zgarniają takie auta z przebiegami poniżej 100kkm ;/

PiTT - Pią 25 Lis, 2016
Temat postu: Re: C-max - sprzęgło
Cartoon napisał/a:
Siema,
Mamy tu kogoś pracującego w Fordzie?
Chciałbym się dowiedzieć, czy jest znana usterka związana ze sprzęgłem w c-maxach/s-maxach...

Przy przebiegu 74kkm laweciarz właśnie zabrał mi c-maxa spod domu z diagnozą "sprzęgło + dwumasa".

Stwierdził, że to chyba wada fabryczna, bo bardzo często zgarniają takie auta z przebiegami poniżej 100kkm ;/

Martin pracował albo pracuje w Fordzie... ale raczej byś się dowiedział od niego że to Twoja wina :D
a tak serio to spróbuj do niego uderzyć

Vlodarsky - Sob 26 Lis, 2016

Niech podeśle też foty jakichś naćpanych, brudnych lasek :) Bo na FB wrzuca same poprawne :)
Cartoon - Pon 28 Lis, 2016

Pęknięty docisk sprzęgła.
3700 brutto
Kurtyna.

Kamill - Pon 28 Lis, 2016

Gwarancja?
Zamiennik luka zazwyczaj o ile to nie jest jakis kosmos powinien sie zamknac w 1k z nowa tarcza i lozyskiem.

was79 - Pon 28 Lis, 2016

No sroga przebitka. Na stronie IC jest zestaw sprzęgła LUK za 1017 zł. Sachs nawet taniej.
Cartoon - Pon 28 Lis, 2016

Kamill napisał/a:
Gwarancja?
Zamiennik luka zazwyczaj o ile to nie jest jakis kosmos powinien sie zamknac w 1k z nowa tarcza i lozyskiem.


Stoi w ASO ze zdjętą skrzynią...
Mam wykupioną dodatkową gwarancję, która oczywiście sprzęgła nie obejmuje.

Zapłacenie w ASO za zdjęcie skrzyni + laweta do innego warsztatu + składanie na zamiennikach pewnie nie wyjdzie mnie już teraz taniej...

Bonczek - Pon 28 Lis, 2016

To niech w ASO włożą zamiennik.
PiTT - Pon 28 Lis, 2016

jeździsz Fordem, jesteś Lordem ;)
Cartoon - Pon 28 Lis, 2016

Bonczek napisał/a:
To niech w ASO włożą zamiennik.


Dali dwie możliwości
- nowe oryginalne (dostępne w ciągu 2 dni)
- regenerowane oryginalne (dostępne w ciągu 7-10 dni)

Kamill - Pon 28 Lis, 2016

Jak ja jeździłem do aso to ze swoim millersem i filtrami :D Więc można pewnie i ze sprzęgłem. Ciśnij ich.
kaziu1985pn - Pon 28 Lis, 2016

Ale musiałeś strzelac ze sprzęgła :D
roj - Pon 28 Lis, 2016

Kamill napisał/a:
Jak ja jeździłem do aso to ze swoim millersem i filtrami :D Więc można pewnie i ze sprzęgłem. Ciśnij ich.

Pewnie sprzęgło było zalane millersem i stąd awaria..

Barejka - Pon 28 Lis, 2016

was79 napisał/a:
No sroga przebitka. Na stronie IC jest zestaw sprzęgła LUK za 1017 zł. Sachs nawet taniej.

czyli przy dobrych znizkach np u mnie takie sprzeglo bedzie w IC za 600-700zl :rotfl:

Kamill - Pon 28 Lis, 2016

roj napisał/a:
Kamill napisał/a:
Jak ja jeździłem do aso to ze swoim millersem i filtrami :D Więc można pewnie i ze sprzęgłem. Ciśnij ich.

Pewnie sprzęgło było zalane millersem i stąd awaria..

Dokładnie, millers zapewnia tak dobre tarcie, że aż docisk połamało.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group