To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - EVO X jako codzienna bryka?

KarQ - Nie 08 Sty, 2017

Z miejsca może być problem szczególnie teraz ;D
Kamill - Nie 08 Sty, 2017

passat tdi 5.5s 0-100, nawet nie trzeba odkładać telefonu :faja:

rabarbar - Nie 08 Sty, 2017

Panowie,myśle ze nadszedł czas byście w końcu uświadomili tym wszystkim konstruktorom z Ferarri,Porsche,Koenigsega,Astona,Bmw itd ze są zwykłymi debilami
PiTT - Nie 08 Sty, 2017

KarQ napisał/a:
Dla mnie 2.0tsi (CJX) bije możliwościami resztę stawki.
U mnie miało być 265km&350nm wyszło 295&385, wsadzilem box ale nie robiłem jeszcze pomiaru nie mniej jednak jest duża różnica więc stawiam na jakieś 350km&450nm i gwarę się nie boję. Robię sporo tras i tam jest najciekawiej. Fajnie oglądać miny zdziwionych kierowców innych aut kiedy niepozorny leon ucieka.

nie boisz o gwar bo nie miales jeszcze powodu ;)
ale masz swiadomosc ze box tak samo jest wykrywalny podczas analizy grubszej awarii takiej jak padniecie silnika?
to ze aso przymyka oko na to co tam masz to nic, zreszta teraz podobno wszystko jest zgrywane i wysylane do centrali, wiec to ze ktos w aso nie ogarnia tego co jest wykrywalne a co nie to nie koniecznie takie to bezpieczne.
Wg wielu osob, nie ma czegos takiego jak niewykrywalny box, soft itd.
kazda modyfikacja zostawia slad, ale dotarcie do niego moze np. miec sens jak producent ma Ci w razie usterki wymienic silnik na nowy (czego oczywiscie nikomu nie zycze).
Niestety tak sie zabezpieczyli bo opcja boxow byla do tej pory najsensowniejsza opcja na podniesienie mocy bez koniecznosci doplacania do drozszej wersji, teraz aby utrzymac gwar. powinienes jezdzic tak jak wyszedl z fabryki co i tak chyba nie jest takie zle ;)

Marek23 - Nie 08 Sty, 2017

Karq, jak spalanie? Pieknie to juz musi jechac z rolki...
Gaydek - Nie 08 Sty, 2017


Marek23 - Nie 08 Sty, 2017

To samo mam w kwestii boxa i gwarancji, ale odpuszczę Pitowi, fajny z niego chłopak to raz.Tylko zawsze ma pecha i zamiast 400 koni 100 pare mu wpada :rotfl:
PiTT - Nie 08 Sty, 2017

:lol2:
mamy tu przeciez specow od tuningow to moga powiedziec jak to jest z tymi boxami i softami vs gwarancja
za to mamy doskonaly przyklad tu na forum gdzie zakonczyl sie silnik i dosyc dokladnie go diagnozowali pod katem modyfikacji zanim przyznali nowy silnik... cos czuje ze z wykrytym boxem nie byloby tak jak teoria wskazuje ;)
nie mam w tym interesu zeby kogos zrazic czy zachecic, ale tez nie nalezy wierzyc we wszystko co mowia tunerzy.

bob.dsk - Nie 08 Sty, 2017

Nie do końca może się znam i jeśli się mylę to poprawcie mnie proszę.

Rozmawiałem z kilkoma osobami i twierdzą że Box jest ponoć nie wykrywalny. Wpinasz się przed czujnikiem i sygnał idzie przez Box oszukując komputer więc seryjny komp widzi seryjne parametry tak więc w jaki sposób może być wykryty?

Sam miałem przez chwilę BOX-a w A45 i wcale nie uważam go za super rozwiązanie bo ktoś gdzieś wystroił jeden samochód i pakuje te same parametry do twojego o innym przebiegu, sprawności itp.

Dodam tylko tyle że znam osobiście 3 przypadki w Mercedesie gdzie auta z Boxem miały wymieniane skrzynie i turbo.

PiTT - Nie 08 Sty, 2017

ja sie tez nie upieram, byc moze poszla taka plota wlasnie od producenta zeby zniechecic do wrzucania boxow ;)
Bonczek - Nie 08 Sty, 2017

To może powiem z perspektywy ASO :] w MB można dokupić chip np. Brabusa. Zawsze jak zapytacie czy montaż takiego chipa wpływa na gwarancje, to usłyszycie, że nie. Później poproście, żeby dał Wam to ktoś na piśmie :rotfl:
Kamill - Nie 08 Sty, 2017

Hujki :lol2:
KarQ - Nie 08 Sty, 2017

Marek23, spalanie tak jak pisałeś kiedyś. Ja nie stoję w korkach i nie przemieszczam się w porannych szczytach więc średnio poniżej 10 przy dystrybutorze wychodzi. Trasy to przy 140 - 8.5, 160 - pod 10, 180 - 11.5.
Patrząc po liczniku to okolice 9sek 100-200, do 270km.h jedzie żwawo, dalej nie miałem okazji testować ale internety pokazują że ponad 290 jest możliwe.
Auto fajnie ale teraz bral bym 4x4.

kaziu1985pn - Nie 08 Sty, 2017

Co do type-r, przecież one maja skrzynie z papieru...
Bonczek - Nie 08 Sty, 2017

Te 2015 rok? Nie wiedziałem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group