To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - BMW E46 Compact 320TD 150KM

Cartoon - Pon 08 Maj, 2017
Temat postu: BMW E46 Compact 320TD 150KM
https://www.olx.pl/oferta...D5-IDm61Q0.html
Cartoon - Wto 25 Lip, 2017

Za 9 oddam... ;D ;D
Cartoon - Pon 12 Mar, 2018

Dobra, przejeździłem jeszcze parę miesięcy i wystawiam ponownie ;)
Cena sporo w dół
https://www.otomoto.pl/of...t-ID6zIdfF.html

Cartoon - Śro 21 Mar, 2018

Ej - nikt nie potrzebuje taniego dupowozu?
Bonczek - Śro 21 Mar, 2018

Co za pytanie? Jak widać od roku nikt nie potrzebuje :rotfl:
Kamill - Śro 21 Mar, 2018

Ja opuściłem 8k i 320D poszła od ręki, może spróbuj tak samo?

Za 5k miał bym potencjalnego klienta.

Chloru - Śro 21 Mar, 2018

Jak tak jak Kamil opuścisz 8 kPLN to biorę :faja: :rotfl:
Cartoon - Śro 21 Mar, 2018

Swoją drogą - aaauto zadzwoniło do mnie zaraz po wystawieniu ogłoszenia i zaproponowali więcej niż osoby, które dzwonią :D

Dostałem też propozycję wymiany na 3 inne diesle i na merca W203 :D

Kenet - Czw 22 Mar, 2018

Mogę to wziąć na wrak race za 500 zawsze :faja:
Cartoon - Śro 04 Kwi, 2018

Już szukałem nowego auta i ch...
Gość obejrzał w sobotę - zachwycony stosunkiem jakości do ceny umówił się na wczoraj na odbiór... bo jeszcze w tym tygodniu miał jechać nim w dłuższą, służbową trasę...
Zadzwonił na 2h przed umówioną godziną, że musi zrezygnować, bo firma się wycofała z umowy, w ramach której miał nim jeździć.
Ogłoszenia ponownie aktywowane

olek - Śro 04 Kwi, 2018

Dzwonia w ogole? Na Compacta faktycznie trzeba amatora, bo tak to pelnowartosciowe E46.
Cartoon - Śro 04 Kwi, 2018

Handlarze piszą i dają 4-5k.
Gość, który był, stwierdził, że auto jest warte tych 7, ale negocjować trzeba i skończyliśmy na 6.

Jakiś komis BMW mi napisał, że compactów w dieslu to nawet na Ukrainę nie biorą :rotfl: :rotfl:

Kenet - Śro 04 Kwi, 2018

Bo to jest gorsze jak multipla - tak samo szpetne, a do tego niepraktycznie. Gdzie multipla jak trzeba to przewiezie motocykl, albo trochę mebli itp.
Kamill - Śro 04 Kwi, 2018

Z tego co pamiętam, to oprocz oczywistych rzeczy (BMW, rwd) ma jedną zaletę w postaci dużej ładowności na haku, więc dobierając odpowiednio lekką lawete mozna na tym targać lekkie auta. Wiem na pewno że 320d + polska lekka laweta + wyprute e30 318is miesciło sie spokokjnie na kat B po tych wszystkich dziwnych wyliczeniach.
Tomcat - Śro 04 Kwi, 2018

To może napisz za ile jesteś w stanie teraz oddać to auto. Znacznie ułatwi to polecanie ewentualnym znajomym, którzy prawdopodobnie do każdego z nas czasem podbijają z tekstem "ej, bo Ty sie znasz, a ja szukam auta"


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group