To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - BMW E46 Compact 320TD 150KM

was79 - Czw 10 Maj, 2018

Ja bym nie deprecjonował jego postawy. To może być jakiś koneser :D
Alexxx - Czw 10 Maj, 2018

was79 napisał/a:
Ja bym nie deprecjonował jego postawy. To może być jakiś koneser :D



rabarbar - Czw 10 Maj, 2018

Cartoon napisał/a:
5k brutto :D czyli jakieś 3k ;)

Za 3k to ja bym go wziął tylko po to by wkurwić sąsiadów czwartym autem pod domem,a mieszkam w takim miejscu gdzie golf trójka robi za dobrą furę

Kamill - Czw 10 Maj, 2018

rabarbar napisał/a:

Za 3k to ja bym go wziął tylko po to by wkurwić sąsiadów czwartym autem pod domem,a mieszkam w takim miejscu gdzie golf trójka robi za dobrą furę

Za 3k brutto z faktura to i ja mogę go wziąć.

Cartoon - Czw 10 Maj, 2018

Kamill napisał/a:
rabarbar napisał/a:

Za 3k to ja bym go wziął tylko po to by wkurwić sąsiadów czwartym autem pod domem,a mieszkam w takim miejscu gdzie golf trójka robi za dobrą furę

Za 3k brutto z faktura to i ja mogę go wziąć.


Potem wsadzisz w jego naprawy 25k i odkupię go od Ciebie za 3 ;D ;D

was79 - Czw 10 Maj, 2018

rabarbar napisał/a:
Cartoon napisał/a:
5k brutto :D czyli jakieś 3k ;)

Za 3k to ja bym go wziął tylko po to by wkurwić sąsiadów czwartym autem pod domem,a mieszkam w takim miejscu gdzie golf trójka robi za dobrą furę


[/quote]

zefir - Czw 10 Maj, 2018

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Bonczek - Czw 10 Maj, 2018

PiTT napisał/a:
odpisz mu że możesz mu wylizingować na 36 rat i jak jest zainteresowany i dorzucić pakiet serwisowy na cały okres leasingu

albo klasycznie każ mu spierdalać :rotfl:

za 5k niech skuter sobie kupi na dojazdy xD


A chwile wcześniej ... :rotfl: :>

PiTT napisał/a:
to jest dla mnie zawsze zagadka, ludzie zabijaja sie o te fury, wiec i sprzedawca ma w dupie wszystkich ktorzy przychodza mu dupe zawracac... zycze takiemu sprzedawcy aby trafil na podobnego zawodnika jak cos bedzie chcial zalatwic ;)
w innych markach nie zawsze jest tak kolorowo jak w skodzie, ale pewnie doskonale o tym wiesz.
Natomiast fakt że jest taki popyt na te auta nie oznacza że sprzedawca ma byc zwyczajnym złamasem a takie wrażenie najczęściej sprawiają

PiTT - Czw 10 Maj, 2018

no prawie
w sumie co za różnica czy ktoś sprzedaje używane auto za 5k czy 150k :D

Bonczek - Czw 10 Maj, 2018

No to w końcu różnicować czy nie? :)

PiTT napisał/a:
Aż dziw bierze że piszesz o płatnych jazdach testowych i weryfikacji klienta na podstawie jego strony wizualnej xD

PiTT - Pią 11 Maj, 2018

Bonczek napisał/a:
No to w końcu różnicować czy nie? :)

PiTT napisał/a:
Aż dziw bierze że piszesz o płatnych jazdach testowych i weryfikacji klienta na podstawie jego strony wizualnej xD

nie wiedziałem że Wojtek zawodowo zajmuje się sprzedażą aut...
w takim wypadku sorewicz... musi wystawić fakturkę :D

Bonczek - Pią 11 Maj, 2018

PiTT, ale co to zmienia? Przecież klient to klient, ludzkie podejście to ludzkie podejście, nie każdy musi się znać itd. ;) dążę do jednej rzeczy - w obu sytuacjach masz ten sam schemat, zmienia się tylko tło o niewielkim znaczeniu, a ocena zachowań jest odmienna o 180*. Nie czepiam się Ciebie, tylko irytuje mnie jak ktoś staje w obronie cebularskich zachowań, jeżeli w danej sytuacji pojawia się kolega. Cebula to cebula.

Nie zebym się czepiał Wojtka bo sam bym typa wysłał na drzewo z tym ze krócej i szybciej ;)

PiTT - Pią 11 Maj, 2018

yebać to :lol2:

wysłałem w niedziele zgłoszenie na jazdę testową i30n
w pon. zadzwonili z call center potwierdzić poprawność zgłoszenia i przekazali do dealera...
jest piątek i telefon milczy, ile dni/tygodni dajecie zanim ktoś się odezwie? :D

Franek - Pią 11 Maj, 2018

Obstawiam, że nikt się nie odezwie. Serio.
Chloru - Pią 11 Maj, 2018

PiTT napisał/a:
yebać to :lol2:

wysłałem w niedziele zgłoszenie na jazdę testową i30n
w pon. zadzwonili z call center potwierdzić poprawność zgłoszenia i przekazali do dealera...
jest piątek i telefon milczy, ile dni/tygodni dajecie zanim ktoś się odezwie? :D


PiTT, spoko... ja kiedyś chciałem pojeździć Octą RS... tylko benzynową. Jeden diler w Warszawie miał. Zadzwonili po paru dniach i powiedzieli, że nie pojeżdżę bo jakiś klient dostał RSa jako auto zastępcze w ramach naprawy, która potrwa miesiąc :rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group