To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - BMW E46 Compact 320TD 150KM

roj - Pią 11 Maj, 2018

Bonczek napisał/a:
PiTT, ale co to zmienia? Przecież klient to klient, ludzkie podejście to ludzkie podejście, nie każdy musi się znać itd. ;) dążę do jednej rzeczy - w obu sytuacjach masz ten sam schemat, zmienia się tylko tło o niewielkim znaczeniu, a ocena zachowań jest odmienna o 180*. Nie czepiam się Ciebie, tylko irytuje mnie jak ktoś staje w obronie cebularskich zachowań, jeżeli w danej sytuacji pojawia się kolega. Cebula to cebula.

Nie zebym się czepiał Wojtka bo sam bym typa wysłał na drzewo z tym ze krócej i szybciej ;)

Jak częstuję papierosem typa na ulicy to raczej nie powinien wybrzydzać ale nie jak jestem sprzedawcą w żabce - wtedy może sobie powybierać i pomarudzić. Jak sprzedaje marynarkę, której nie chce to nie muszę cierpliwie każdemu jej dawać przymierzać. Jak pracuję w sklepie, który to sprzedaje to mam skakać w okół typa i odpowiadać na jego pytania. Dla mnie nie jest tło o niewielkim znaczeniu

Bonczek - Pią 11 Maj, 2018

roj napisał/a:
Jak pracuję w sklepie, który to sprzedaje to mam skakać w okół typa i odpowiadać na jego pytania


:rotfl:

Cartoon - Czw 24 Maj, 2018

Aaa.kupię auto na dojazdy do pracy - do 10k.
Coś pokroju c2 vts- w miarę krótkie, rozsądna moc, klima, >2003

Konrad - Pon 28 Maj, 2018

Dzwoń do GrzesiekVTS, jakieś C2 Ci pewnie zaproponuje ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group