To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - [K] Dupowóz

siema - Sob 21 Paź, 2017

Bonczek napisał/a:
Można zamknąć. Kupowanie używanych wózków to dramat. Nie wiem czy wszędzie ale na pewno w PL

Gośka podsumowała dziś swoje zakupy- prawie 4 miesiące od rozpoczęcia poszukiwań do finalizacji.

kosmita - Sob 21 Paź, 2017

To chyba zależy na co się nastawiamy i jak szukamy
rabarbar - Sob 21 Paź, 2017

Co kupiłeś?
Pamietam jak z 5-6lat temu szukałem M3 e36,wymagań nie miałem dużych,akceptowałem ze będzie po jakimš tam dzwonię,ze będzie spory przebieg,ze będzie trzeba pare tysi zainwestowac na start,ze będzie bez klimy(choć to miał byc dupowóz),po prostu miało byc proste,trzymać moc,w miarę sie prowadzić.Odpuscilem po obejrzeniu 3szt plus kolejne 2 oglądali dla mnie znajomi,No po prostu kurwa nie miałem cierpliwości.

Qukie - Sob 21 Paź, 2017

Jakby ktoś miał lub znał kogoś kto ma na sprzedaż coś pewnego, nie starszego niż z 2008 i nie wolniejszego jak 8s do 100km/h w budżecie do 40k to dajcie znak. Pora się znowu przesiąść na coś trochę szybszego :) najlepiej żeby było wolnossące w benzynie
Bonczek - Sob 21 Paź, 2017

rabarbar napisał/a:
Co kupiłeś?


Golfa 7 GTI, teraz muszę ogarnąć gdzie to się w wwie serwisuje VAGa :> poleci ktoś jakiś sensowny serwis do daily wozów?

Wóz polska salon, 1 właściciel, bez dzwona, 69k przebieg.

Ale desperacja była taka ze szukaliśmy już nawet Mini ;)

Chloru - Pią 27 Paź, 2017

Dobrucki na Prymasa Tysiąclecia? No i pracuje tam obermistrz od geografii - p.Sylwek.
Bonczek - Czw 22 Lut, 2018

Co do mechaników to mamy kilku dobrych doradców i mechaników w nowym punkcie przy Okęciu jak się zdążyło okazać przed pierwszym przeglądem, tak więc kontynuuje książkę w ASO ;)

Ale potrzebuje 6 GTI z DSG, salon polska, do 50k - ktoś, coś?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group