To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - [K] Dupowóz (Honda Civic)

Alexxx - Pon 31 Lip, 2017
Temat postu: [K] Dupowóz (Honda Civic)
Yo, dla Mamy mojej narzeczonej szukamy następcy jej leciwego Civica.

Poszukiwany model FN2 o pojemności 1.8 mający silnik o potężnej mocy 140KM. Koniecznie w manualu.

Wiem, ze kryteria trochę wąskie ale może komuś ze znajomych chce się akurat sprzedać takie auto bo 4 które oglądałem w ten weekend w komisach w województwie mazowieckim dyskwalifikują dla mnie chyba wszystkie komisy samochodowe - po prostu szkoda czasu na oglądanie samochodów "bezwypadkowych" mających 400μm NA DACHU!
Był też egzemplarz z "potwierdzonym"przebiegiem 120kkm. Wyglądający w środku jakby przebiegło tamtędy stado dzieci (rozciągające i wygniatające całą tapicerkę) gonione przez stado kobiet z pilnikami (rysującymi wszystkie możliwe plastiki).

Będę wdzięczny za info w razie czego.

Kenet - Pon 31 Lip, 2017

Alexxx napisał/a:
mojej narzeczonej


:> :> :> bez zdjęcia się nie liczy


BTW - Kup od Zefira, a on niech bierze M4 :faja:

zefir - Pon 31 Lip, 2017

Choćbym chciał sprzedać, a chce to nie mogę :faja: :faja: :faja:

No M4 było by właściwym metrażem :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Alexxx - Pon 31 Lip, 2017

Kenet napisał/a:
Alexxx napisał/a:
mojej narzeczonej


:> :> :> bez zdjęcia się nie liczy



Trzymamy "low profile" upubliczniania wizerunku :D

Kenet napisał/a:

BTW - Kup od Zefira, a on niech bierze M4 :faja:


Na Zefa nieupalaną i jeżdżoną do kościoła Hondę nawet nie liczyłem ;) chociaż brałby

Bonczek - Pon 31 Lip, 2017

Zefa Civica juz dawno ja szachowalem dla mojej kobiecinki! ;D
FN2 to Type R cos mi sie zdaje ;)

Alexxx - Pon 31 Lip, 2017

Bonczek napisał/a:
Zefa Civica juz dawno ja szachowalem dla mojej kobiecinki! ;D
FN2 to Type R cos mi sie zdaje ;)


Kurfa gadasz jakbyś się na Hondach znał :faja:

Czyli to zwykłe MK8 bez oznaczenia typu FN2, FG2 itp? Niech będzie.

zefir - Pon 31 Lip, 2017

Potwierdzam, pomijając okoliczności, że nie sprzedaje auta, jest obecnie już kolejka 4 osobowa :D
Kenet - Wto 01 Sie, 2017

Ale Mirek ;D
Qukie - Wto 01 Sie, 2017

Moja ma tego Civica z silnikiem 1.4 i zdecydowanie nie bierz go pod uwagę. Nie napędza się za bardzo, nie wspominając o jakiejkolwiek przyjemności z jazdy. W trasie 130km/h to już dla niego dużo. Tylko spalanie na poziomie 7l na 100km jest akceptowalne.
Alexxx - Wto 01 Sie, 2017

Qukie napisał/a:
Moja ma tego Civica z silnikiem 1.4 i zdecydowanie nie bierz go pod uwagę. Nie napędza się za bardzo, nie wspominając o jakiejkolwiek przyjemności z jazdy. W trasie 130km/h to już dla niego dużo. Tylko spalanie na poziomie 7l na 100km jest akceptowalne.


1.4 w ogóle nie bierzemy pod uwagę. Celujemy jak napisałem w 1.8.
Mama jeździ parenaście km dziennie i nie wypuszcza się dalej niż 30-40 km więc mam nadzieję, że na tym odcinku (i tych drogach) 130 nie przekracza :D

zefir - Wto 01 Sie, 2017

Polecam 1,8 - do 190 pozwala komfortowo podrozowac :D
kosmita - Wto 01 Sie, 2017

Alexxx napisał/a:
4 które oglądałem w ten weekend w komisach w województwie mazowieckim dyskwalifikują dla mnie chyba wszystkie komisy samochodowe - po prostu szkoda czasu na oglądanie samochodów "bezwypadkowych"

Alexxx, sorki, ale szukanie dobrego samochodu w komisie to jak szukanie żony w burdelu. Pewnie jedno i drugie czasem się uda, ale chyba nie tędy droga.

Alexxx - Wto 01 Sie, 2017

kosmita napisał/a:
Alexxx napisał/a:
4 które oglądałem w ten weekend w komisach w województwie mazowieckim dyskwalifikują dla mnie chyba wszystkie komisy samochodowe - po prostu szkoda czasu na oglądanie samochodów "bezwypadkowych"

Alexxx, sorki, ale szukanie dobrego samochodu w komisie to jak szukanie żony w burdelu. Pewnie jedno i drugie czasem się uda, ale chyba nie tędy droga.


Uwierz mi, że zdaje sobie z tego sprawę. Nie ja wybierałem samochody "do obejrzenia" ale ja musiałem z tym żyć w sobotę. Dlatego napisałem tego posta poszukując wśród znajomych.

Jeden "prywatny" samochód który oglądaliśmy to był "prywatnie" kupiony z Niemiec przez "prywatnego" handlarza na otomoto wystawiony jako "prywatny" czarny civic w stanie agonalnym. Oględziny trwały góra 3 minuty.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group