To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Pralkosuszarka

Chloru - Pią 03 Lis, 2017

Vlodarsky, przemysl temat. Mozna postawic suszarke na pralce albo zrobic to co ja - kupic pralke 40 cm + suszarke 60 cm.
siema - Pon 20 Lis, 2017

Chloru napisał/a:
Drone, https://www.oleole.pl/sus...dh3684pde.bhtml

Suszysz w tym swoje koszule? Właśnie doczytałem na swoich 'nie suszyć w suszarkach bębnowych'- a już żonę na zakup suszarki namawiałem...

Chloru - Pon 20 Lis, 2017

siema, tak. Różne - od takich na codzień, żeby się nie p...ć z prasowaniem z M&S po Wólczanki, Vistule i inne.
Drone - Pon 20 Lis, 2017

siema napisał/a:

Suszysz w tym swoje koszule? Właśnie doczytałem na swoich 'nie suszyć w suszarkach bębnowych'- a już żonę na zakup suszarki namawiałem...


Slyszalem ze w takich koszulach bardziej garniturowych moga kolnierzyki nieco ucierpiec. Beda takie deko wywiniete. Tak mi kolega mowil, bo ja suszarki jeszcze nie kupilem, ale jestem juz wlasciwie zdecydowany.

PiTT - Pon 20 Lis, 2017

mi suszarka kiedyś tak skurczyła koszulkę hothatcha że mógłbym w niej wystąpić na paradzie równości :/
Alexxx - Pon 20 Lis, 2017

PiTT napisał/a:
mi suszarka kiedyś tak skurczyła koszulkę hothatcha że mógłbym w niej wystąpić na paradzie równości :/


To nie suszarka tylko dieta :rotfl:

Qukie - Wto 21 Lis, 2017

Drone napisał/a:

Slyszalem ze w takich koszulach bardziej garniturowych moga kolnierzyki nieco ucierpiec. Beda takie deko wywiniete. Tak mi kolega mowil,


Suszarki nie mam, ale po zakończeniu prania włączam jeszcze dodatkowe wirowanie i nawet po czymś takim kołnierzyki się nieco wyginają, ale chwila z żelazkiem raczej naprawia sytuację ;)

Kamill - Wto 26 Cze, 2018

Kupił ktoś w końcu coś? Będę chciał w tym roku wymienić pralkę na pralkosuszarkę i potrzebuję konkretnych modeli ;)
roj - Wto 26 Cze, 2018

Kamill napisał/a:
potrzebuję konkretnych modeli ;)



Kamill - Wto 26 Cze, 2018

roj napisał/a:
Kamill napisał/a:
potrzebuję konkretnych modeli ;)


Obrazek

Czyli masz ich sprawdzonych i polecasz?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group