To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - [S] 320d e91 salon PL 185KM/400nm

Kamill - Nie 05 Lis, 2017
Temat postu: [S] 320d e91 salon PL 185KM/400nm
Może ktoś szuka, do sprzedania moje kombi, https://www.otomoto.pl/of...a-ID6zhh5o.html , pół auta jest już nowe, w zasadzie w ciągu roku podwoiłem cene zakupu :) , której nawet nie próbuje odzyskać :(
W aucie jest silnik M47TU - ten z rozrządem z przodu, najmniej awaryjny ze wszystkich diesli BMW. W aucie usunięte klapki u Włodka i zastąpione zaślepkami cnc, przy okazji czyszczenie całego dolotu kolektora itp. Wszystkie uszczelki dolotu od głowicy do katalizatora nowe, reszcze w ogłoszeniu.
Buda jest bezwypadkowa, natomiast miała lakierowane pojedyncze elementy na przestrzeni lat, jak maskę od kamieni, czy drzwi od obcierki, jednak lakier jest w stanie bdb, nie ma różnic w odcieniu, a sama usługa wykonana bardzo solidnie.
Do auta mam wykres, wszystkie FV i gwrancję na sprężarkę, starą kierownicę, stare sprężyny itp.

Rasputin - Nie 05 Lis, 2017

Dobra sztuka musiała być bo już ogłoszenie nie aktualne :jupi:
Kamill - Nie 05 Lis, 2017

Rasputin napisał/a:
Dobra sztuka musiała być bo już ogłoszenie nie aktualne :jupi:

Przecinek się dołączył do linka ;) Dzięki.

koma600 - Nie 05 Lis, 2017

Ile z ciekawości nakreciłeś km tym autem?
Kamill - Nie 05 Lis, 2017

9k km
koma600 - Pon 06 Lis, 2017

No to ładnie trafiłeś :rotfl:
Kamill - Pon 06 Lis, 2017

koma600 napisał/a:
No to ładnie trafiłeś :rotfl:

Można tak powiedzieć, a można tez powiedzieć ze e90 przy tym przebiegu to rosyjska ruletka z pełnym magazynkiem :faja: , czego ja nie byłem świadomy i kupiłem pewną sztukę żeby przelatać rok i zamienić na coś nowego z salonu.
Mam kilku znajomych z e90 i akurat wszyscy dobiliśmy to 200tys w podobnym okresie i mogę śmiało stwierdzić ze nie jest to wina mojego egzemplarza, poprostu bmw skończyło się na e36 328. Im nowsze tym gorsze, F20 serwisanci radzą sprzedawać przy okolicach 160tys...
Przyjenosc z jazdy, jakość wygłuszeń i cała reszta jest ciężka do przebicia, minusem jest to że psują się przy 200tys takie rzeczy jak w VAG przy 300, do tego części kosztują 2x tyle.
No, ale kupując ode mnie, ma się już większość problemów z głowy :) , bo ciężko bedzie znaleść coś co nie było wymienione na nowe ;)

PiTT - Pon 06 Lis, 2017

potwierdzam, auto od Kamila to dobry zakup ;)
w moim mercu też większość rzeczy zdążył zrobić... dlatego wsadziłem w niego tylko koło 12k :D
a tak serio, to są używane auta klasy premium, jak ktoś myśli że wsiądzie i będzie miał bezawaryjne auto które nie wymaga żadnych inwestycji to się srogo myli.
Zdecydowanie jakbym miał potrzebę to bym brał taką beemę od Kamila.

was79 - Pon 06 Lis, 2017

Chłopaki z "Kodowania Bmw Śląsk", czyli chyba najlepszego serwisu u nas, mówią, że dzięki f10 mają z czego godnie żyć :rotfl:
rabarbar - Pon 06 Lis, 2017

Wspaniałe są te nowe,bezawaryjne i tanie w utrzymaniu auta ;D :rotfl:
Kamill - Pon 06 Lis, 2017

was79 napisał/a:
Chłopaki z "Kodowania Bmw Śląsk", czyli chyba najlepszego serwisu u nas, mówią, że dzięki f10 mają z czego godnie żyć :rotfl:

Znam ten profil, mniedzy innymi dlatego nie kupiłem e60 :D
Mój mechanik mówił że pakiet startowy e60 od kogoś kto serwisował auto na bieżąco w zwykłym warsztacie zaczyna sie od 10k w góre, przy e90 jest połowa. Najgorsze w tym wszystkim jest że te auta jeżdżą i nikt nie narzeka na jakieś poważne dolegliwości, to są jakieś małe bolączki które pewnie połowa kierowców nie zauważa.
Jeżeli dochodzi automat w którym nie był zmieniany olej (serwis bmw nie wymienia bo nie ma w zaleceniach, a producent skrzyni zaleca wymianę co 90k o ile sie nie myle) to na dzień dobry zaczyna sie od 4k, ale znam dwa przypadki, przebieg w okolicach 200k, była zrobiona mechatronika + mechanika - transfer, miska, olej i jakieś elementy w środku. Łącznie ponad 9k, w jednym po naprawie było w miarę ok, oprócz tego ze nie działała ręczna zmiana biegów, w drugim auto przy dojeździe do świateł szarpie przed zatrzymaniem :D , a to tylko skrzynia.
Jeszcze mozna kupić takie auto z xdrive :rotfl: , tam też się dużo dzieje :D
Więc radzę uważać, szczególnie na te mocno doposażone egzemplarze.

lukp - Pon 06 Lis, 2017

rabarbar napisał/a:
Wspaniałe są te nowe,bezawaryjne i tanie w utrzymaniu auta ;D :rotfl:

Dlatego najdłuższa gwarancje trzeba brać i kilometrówkę, a później na sprzedaż :)

Kamill - Pon 06 Lis, 2017

lukp napisał/a:
rabarbar napisał/a:
Wspaniałe są te nowe,bezawaryjne i tanie w utrzymaniu auta ;D :rotfl:

Dlatego najdłuższa gwarancje trzeba brać i kilometrówkę, a później na sprzedaż :)

+1
Za biedny jestem na używane auto po gwarancji :rotfl:

rabarbar - Pon 06 Lis, 2017

Przekaże sprzedawczyni z pobliskiej biedronki i kierowcy autobusu MPK,napewno jeszcze nie posiedli tej tajemnej wiedzy
Kamill - Pon 06 Lis, 2017

rabarbar napisał/a:
Przekaże sprzedawczyni z pobliskiej biedronki i kierowcy autobusu MPK,napewno jeszcze nie posiedli tej tajemnej wiedzy

Myślisz że wybiorą używane bmw, czy nową fabię 1.0 z salonu?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group