To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - [S] 320d e91 salon PL 185KM/400nm

Greg - Nie 10 Gru, 2017

Mi w Compacie przez jakieś 50-60kkm nie padło nic oprócz jakiegoś elektrozaworu nagrzewnicy za 1k. Z wymian: poduszki pod silnikiem, standardy zawieszeniowe, ostatnio zregenerowane turbo i szykuje się koło pasowe. Ten sam 2.0D po czipie na 200/420.
Alexxx - Nie 10 Gru, 2017

A u mnie w Audi przez ostatnie 24 miesiące wymienione zostało... :>
Miniac - Nie 10 Gru, 2017

Alexxx napisał/a:
A u mnie w Audi przez ostatnie 24 miesiące wymienione zostało...


...życie :]

Kamill - Nie 10 Gru, 2017

Tylko VAG. Gosia zaraz odbierze, ja się zastanawiam nad zmianą jednym z typów jest właśnie VAG (ale to będzie na pewno oddzielny wątek :devil: )
Natomiast mi od 3 miesięcy odpukać też się nic nie popsuło :) Wymieniłem +- to co Greg plus kilka innych drobnych rzeczy.

kosmita - Pon 11 Gru, 2017

Tylko hybrydowa toyota ;D

Ja po przygodach z Golfem 6 osobowego vaga raczej prędko nie będę chciał, Caravelle też nie jest bez wad, ale nie za bardzo jest alternatywa :/

Bonczek - Pon 11 Gru, 2017

V klasa ;D
roj - Pon 11 Gru, 2017

kosmita napisał/a:
po przygodach z Golfem 6 osobowego vaga raczej prędko nie będę chciał

pisałeś gdzieś na forum? Co tam ciekawego się działo? :)

szymlorek - Wto 12 Gru, 2017

Przez już niemalże rok mam e61 530d z 300k nalotu i o dziwo nie dzieje się nic. Może to zasługa poprzedniego właściciela bo zrobił kolektor, sterownik i świece, kleme ibs i w hooy innych pierdół. Nie mniej jednak jak sobie pomyśle o tym co potencjalnie może się zjebać w tym aucie i ile to będzie kosztować to mam wrażenie że koncerny wymusiły na nas poniekąd przesiadkę na nudne ekonopudełka. Nigdy nie myślałem że N/A toyota będzie przedmiotem mojego zainteresowania jako auto prywatne :wall:
Kamill - Wto 12 Gru, 2017

szymlorek napisał/a:
Przez już niemalże rok mam e61 530d z 300k nalotu i o dziwo nie dzieje się nic. Może to zasługa poprzedniego właściciela bo zrobił kolektor, sterownik i świece, kleme ibs i w hooy innych pierdół. Nie mniej jednak jak sobie pomyśle o tym co potencjalnie może się zjebać w tym aucie i ile to będzie kosztować to mam wrażenie że koncerny wymusiły na nas poniekąd przesiadkę na nudne ekonopudełka. Nigdy nie myślałem że N/A toyota będzie przedmiotem mojego zainteresowania jako auto prywatne :wall:

Właśnie tekie jest moje e91, wszystko zrobione, brać i jezdzić, a w dodatku to nie 3.0 i niższy przebieg więc nie ma strachu o nic.

BTW
Update, po postawieniu na auta na parkingu na Okęciu (tym takim ąę najbliżej terminala, pod hotelem), tylny zderzak otrzymał kilka głębszych rys, więc opuszczam na lakierowanie, ale można z tym jeździć.

kosmita - Sob 16 Gru, 2017

roj napisał/a:
kosmita napisał/a:
po przygodach z Golfem 6 osobowego vaga raczej prędko nie będę chciał

pisałeś gdzieś na forum? Co tam ciekawego się działo? :)


1.4 tsi więc standardowo poleciał rozrząd (przy 60kkm) niby miała być już wersja po poprawkach, sprawdzany przy każdym przeglądzie, więc na szczęście wymienili go na tzw. dobrą wolę producenta, musiałem tylko część robocizny pokryć, po 2tys. coś zaczęło delikatnie popiskiwać, oczywiście panowie w serwisie byli głusi, ale jak finalnie się za ten temat zabrali to okazało się, że nowa pompa wody (ta zmieniona przy okazji nowego rozrządu) jest walnięta :wall: ale ponieważ poprzednia wymiana była od producenta, więc nową musiałem sam sobie zafundować :wall: w międzyczasie pojawiły się jakieś dziwne wibracje na pedale sprzęgła przy wciskani/wyciskaniu - diagnoza, że niby sprzęgło/wysprzęglik, po wymianie było ok przez jakieś 300km i potem znowu to samo, może trochę delikatniej. Dodatkowo hałasujący mechanizm wycieraczek i hałasująca klima - kończąca się sprężrka od klimy czy coś. Przez cały okres eksploatacji (ponad 5 lat) znikał sobie płyn chłodniczy - nie wiadomo gdzie i jak, raz dolewka co 3 miechy, a potem spokój na rok, bez żadnej reguły generalnie.

Niby nie było tego jakoś wiele, ale skutecznie mnie to zniechęciło do marki, tym bardziej, że przebieg samochodu był śmieszny (sprzedałem przy chyba 65kkm), a jak szukałem info na temat tych usterek, to okazało się, że na forum golfa 6 jest więcej takich kwiatków typu jakieś hałasy/wibracje, których żadne aso nie jest stanie zdiagnozować/usunąć.
No i to 1.4 tsi na łańcuchu wcale nie jest takie oszczędne

Bonczek napisał/a:
V klasa ;D

był taki pomysł, ale V klasa jest zauważalnie droższa i trochę mniejsza w środku :wall: :wall:

Kamill - Pon 12 Mar, 2018

UPDATE 27k PLN
bez targowania i dorzucam 1kplt kół - licząc wymienione części przy takiej cenie auto dostaje się gratis...
Powód obniżki jest taki że niedługo odbieramy nowe auto, więc muszę zwolnić miejsce parkingowe, nie ma też czasu na telefony z allegro, dlatego nie wystawiałem go już ponownie po wygaśnięciu ogłoszenia w listopadzie.
Od umieszczenia ogłoszenia auto przejechało max z 1000km, odpalam je co drugi tydzień bo nie mam kiedy nim jeździć.
https://www.otomoto.pl/of...a-ID6zhh5o.html

koma600 - Pon 12 Mar, 2018

Strach jeździć :lol2:
Kamill - Sob 17 Mar, 2018

Do zamknięcia
Kenet - Pon 19 Mar, 2018

Zamykam.
onufry - Pon 19 Mar, 2018

ZAMKNIĘTE


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group