To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - [sprzedam]Ster SPARCO - nówka sztunia

Maciek - Śro 18 Paź, 2006
Temat postu: [sprzedam]Ster SPARCO - nówka sztunia
Joł dziewczęta, towar jest u mnie na straganie ale pomyslałem, ze się ktoś skusi na nowiusieńki ster SZPARKO Flash5, taka z guziczkami do nosa :D Ster jest czarny z niebieskimi ramionami tz. środkiem.



CENA: 249pln
TEL. 608403851

k-mart - Śro 18 Paź, 2006

mi nie podchodzi bo kolorowo do zadnej fury by mi nie pasowal :/
Peter - Śro 18 Paź, 2006

co to za guziczki meeen?
Maciek - Śro 18 Paź, 2006

A guziczki jak guziczki, można do nich podłączyć kabelkami praktycznie wszystko i jak sie wciśnie guziczek to sie stykają kabelki i się dzieje :)
Michał - Śro 18 Paź, 2006

kierunkowskazy mozna ?? :D
dzik - Śro 18 Paź, 2006

Ja bym podpial podgrzewanie tylnej szyby, a wiadomo, moze podczas ostrej jazdy sie przyda :D

P.S. Idealna sprawa pod elektryczne szyby, podjezdzasz do fabii 1,4 opuszczasz szybe trzymajac kurczowo kiere, sykniesz przez zeby "zniszcze cie" i nie puszczajac kierownicy zamykasz szybe. Obowiazkowo orzech na glowie.

Peter - Śro 18 Paź, 2006

lepiej dac szyby. stojac w korku nieodrywajac rak od kiery otwierasz sobie windowsy z kamienna twarza patrzac sie na stojacego obok czleka
dzik - Śro 18 Paź, 2006

Kuzwa, pierwszy z tym pomyslem bylem :D
k-mart - Śro 18 Paź, 2006

dobre to, dobre :D
Loko - Śro 18 Paź, 2006

No dało by się podłącyć, ale tylko jedną szybe :D , albo tylko otwieranie obu.
Peter - Śro 18 Paź, 2006

nie nie wiem dziku :D
moj post o 20.49 a Twoj dopisek o "Ostatnio zmieniony przez dzik Dzisiaj 20:50" :D

k-mart - Śro 18 Paź, 2006

Maciek, wstaw na allegro z jakims dobrym opisem n.p. guzik do podtlenku +100KM, ktos sie na bank podjara. Ja juz niestety mam pare kier do williego :/
dzik - Śro 18 Paź, 2006

Peter napisał/a:
nie nie wiem dziku :D
moj post o 20.49 a Twoj dopisek o "Ostatnio zmieniony przez dzik Dzisiaj 20:50" :D


Kropke dopisalem :P

strick - Śro 18 Paź, 2006

Peter akurat do twojej fury pasuje :D
Peter - Śro 18 Paź, 2006

dzik napisał/a:
Peter napisał/a:
nie nie wiem dziku :D
moj post o 20.49 a Twoj dopisek o "Ostatnio zmieniony przez dzik Dzisiaj 20:50" :D


Kropke dopisalem :P


hehehe :D

ja to bym z checia zmienil ta kiere seryjna ale jest ta poduszka co moze sie okazac pomocna...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group