To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - [sprzedam]Ster SPARCO - nówka sztunia

Loko - Pią 20 Paź, 2006

Objeżdzanie tu nie ma nic do tego, albo masz zepsuty wskaźnik, albo niedogrzane auto. A jak jest niedogrzane to na noc musisz przykrywać go kocem. Jak nie pomoże to nawet dwoma kocami i powinno być lepiej.
PiTT - Pią 20 Paź, 2006

KonradMK napisał/a:
dupa tam, pitta objezdzam na ulicy jak burą sukę więc nie wmawiajcie mi pierdół :556:

tia
różnica od 0-120 jak jesteś wysunięty o połowe auta to objechanie?
poza tym
u Ciebie: przelotowy wydech, kolektor wydechowy devila, splanowana głowica, stożek
u mnie: seryjny wydech (wtedy tak miałem) kat i wszystkie tłumiki, silnik nie ruszany, stożek
trochę masz dłubnięte jednak ziom
sprawdzimy się teraz jak zrobiłem przelot i wywaliłem kata :D
:558:

p.s. Konrad - spierd.laj!

strick - Pią 20 Paź, 2006

Najlepiej będzie jeźeli sie teraz sprawdzicie!
Peter - Pią 20 Paź, 2006

brakowalo mi tu przez jakis czas Konrada i jego ripost :D czekam na dalszy rozwoj wydarzen :D
Maciek - Sob 21 Paź, 2006

jakby co to stery bede miał niedługo jeszcze dwa po wczoraj poszedł :)
KonradMK - Sob 21 Paź, 2006

Dziś obudziłem potwora, naładowałem aku i pięknie zacykał zaworami :( Pan Mietek z panem Stefkiem wzięli się za blacharkę i za tydzień autko będzie cycuś. Potem Adamant tchnie w niego troszkę świeżości i mogę się zrolować z tym burackim klimatyzowanym gniotem od PiTTa - ostrzegam, będziesz miał obsraną tą skórzaną tapicerę :)
strick - Sob 21 Paź, 2006

KonradMK napisał/a:
będziesz miał obsraną tą skórzaną tapicerę


A co chcesz do niego wsiąść ;)
:564: :564:

saxorulez - Sob 21 Paź, 2006

buahaha.... dobr strick...!!!!
Anonymous - Sob 21 Paź, 2006

dzik napisał/a:
Ja bym podpial podgrzewanie tylnej szyby, a wiadomo, moze podczas ostrej jazdy sie przyda

P.S. Idealna sprawa pod elektryczne szyby, podjezdzasz do fabii 1,4 opuszczasz szybe trzymajac kurczowo kiere, sykniesz przez zeby "zniszcze cie" i nie puszczajac kierownicy zamykasz szybe. Obowiazkowo orzech na glowie.
dopiero teraz sie zainteresowalem i przeczytalem.
Dzik zajebiste padlem!!!

PiTT - Sob 21 Paź, 2006

KonradMK napisał/a:
mogę się zrolować z tym burackim klimatyzowanym gniotem od PiTTa - ostrzegam, będziesz miał obsraną tą skórzaną tapicerę :)

dobra ziom, jesteś szybszy, stawiam na to że masz furę lżejszą o kilkadziesiąt kg.
rdza zjadła Ci tyle blachy że masz profi odchudzone auto :D

strick - Sob 21 Paź, 2006

No ale idzie do blacharza więc troche przybierze! ;)
KonradMK - Nie 22 Paź, 2006

cwaniaczki z was, no to zobaczymy kto będzie płakał jak się przy rolowańcu do któregoś przytule i zedrę lakier :P
Maciek - Śro 08 Lis, 2006

Mam jeszcze dwa takie stery jakby ktoś chciał :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group