To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - [K] BMW 325 e46 Compact

Sibu - Śro 20 Gru, 2017
Temat postu: [K] BMW 325 e46 Compact
Kupię
kosmita - Śro 20 Gru, 2017

Powodzenia w szukaniu
Cartoon - Nie 31 Gru, 2017

Sprzedam E46 compact 320.... TD :D
olek - Wto 02 Sty, 2018

Sibu, przymierzales sie, ogladales cos?
Sibu - Śro 03 Sty, 2018

Oglądałem na razie jednego:

https://www.otomoto.pl/of...=olx#xtor=SEC-8

Strasznie nie jechał. W sumie nie wiem czy każdy ten silnik nie jedzie z dołu czy ten egzemplarz jest taki zmęczony. Dodatkowo walnięty był w prawy tył.

Ogólnie zależy mi tylko żeby buda była niebita z lewego lub prawego tyłu. Chciałbym mieć dobrą bazę, którą dałoby się powoli odbudowywać.

kosmita - Śro 03 Sty, 2018

Nie lepiej kupić byle co i swapować?
olek - Czw 04 Sty, 2018

Moze zaklejony instalacja gazowa i starymi filtrami. Jest tez dobrze wygluszony wiec vs. 106 takie 325ti idzie spokojnie i dostojnie. Masz dokladny plan jak auto ma wygladac/do czego sluzyc?
Rasputin - Czw 04 Sty, 2018

Kompot tylko w e36 :D
rabarbar - Czw 04 Sty, 2018

kosmita napisał/a:
Nie lepiej kupić byle co i swapować?

Najlepsza opcja,tylko swapować od razu 3.0

Sibu - Czw 04 Sty, 2018

Nie mam warunków na zabawę BMW. 106 w swoim lipnym garażu jestem w stanie bez problemu rozłożyć i złożyć, ale takiego kloca 2.5, 2.8 lub 3.0 to nie za bardzo mam gdzie trzymać.

To raczej miałby być samochód do jeżdżenia niż jako pomnik. Chciałbym po zakupie trochę go rozłożyć, zabezpieczyć budę, odnowić i jeździć.

rabarbar - Czw 04 Sty, 2018

Sibu napisał/a:
Nie mam warunków na zabawę BMW. 106 w swoim lipnym garażu jestem w stanie bez problemu rozłożyć i złożyć, ale takiego kloca 2.5, 2.8 lub 3.0 to nie za bardzo mam gdzie trzymać.

To raczej miałby być samochód do jeżdżenia niż jako pomnik. Chciałbym po zakupie trochę go rozłożyć, zabezpieczyć budę, odnowić i jeździć.

To daj do jakiegoś warsztatu żeby ci zrobili swapa,kosztów wyjdzie pewnie podobny jak seryjne 325 a będziesz miał 40KM więcej przy podobnym zużyciu paliwa

Rasputin - Czw 04 Sty, 2018

rabarbar napisał/a:
Sibu napisał/a:
Nie mam warunków na zabawę BMW. 106 w swoim lipnym garażu jestem w stanie bez problemu rozłożyć i złożyć, ale takiego kloca 2.5, 2.8 lub 3.0 to nie za bardzo mam gdzie trzymać.

To raczej miałby być samochód do jeżdżenia niż jako pomnik. Chciałbym po zakupie trochę go rozłożyć, zabezpieczyć budę, odnowić i jeździć.

To daj do jakiegoś warsztatu żeby ci zrobili swapa,kosztów wyjdzie pewnie podobny jak seryjne 325 a będziesz miał 40KM więcej przy podobnym zużyciu paliwa

A co najlepiej wkładac do e36 by było po męsku? Coś więcej niż 2.8.

rabarbar - Czw 04 Sty, 2018

Do e36 nie ma nic lepszego niż 2.8!!!! Wbij to sobie do łba raz na zawsze!!! ;D
Kamill - Pią 05 Sty, 2018

Najlepsze będzie m54b30, do tego strojenie kolektor wydechowy jakieś drobne zmiany i 250 sądzie. Jak by ktoś dołożył walki obróbkę głowicy to ok 270, a jak itb to 280. To są szacunkowe dane, bo znam bez itb co ma 280KM.
To samo wyjdzie na 2.8, ale wcześniej trzeba tam wsadzić wał z 3.0 :) i chyba trzeba większą przepustnice jeżeli nie robi się itb.
Dla mnie nie ma sensu wkłada drogich s50 z m3, bo nie dość że w razie awarii leci się z kosztami na grubo, ciężko kupić, a sam motor jest cięższy ok 40kg.dla compacta 6cyl to i tak średnia sprawa, a żeliwne 6cyl to najgorszy wybór.
2.8 będzie tańsze, ale starsze. Żeby uzyskać te 215-220 km trzeba kolektor dolotowy 1k, wydechowy 1k i strojenie z 1.5k, ale jak chce iść się grubo to najlepiej to wystroić na czymś zewnętrznym, wyedy cena x2 na gotowo. Wiec chyba lepiej odrazu brać 3.0 i najlepiej e36 sedana.

rabarbar - Pią 05 Sty, 2018

Dlaczego sedan,kupa nie moze byc?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group