To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Opony

Chloru - Sob 04 Mar, 2017

Nie no posrało ich. Ja płaciłem coś ~330 PLN za 195/55/15.
kubas - Nie 05 Mar, 2017

Rabinie kochanym, są niedostępne obecnie dlatego się pokazuje cena katalogowa 500 pln prawie :) Jak tylko się pojawią to będą w okolicach 300zł/szt.
rabarbar - Nie 05 Mar, 2017

Kubasie drogi,to ja poproszę o info jak sie pojawią!
Jak takie bridge re002 wypadają w porównaniu do toyo r1r?

zajcev_28 - Pon 06 Mar, 2017

Tylko Kormoran! :jupi:
Janusz - Pon 06 Mar, 2017

ma ktoś jakieś śmietniki 195/50 r15 na zbyciu, stan obojętny, byle drutów nie było jeszcze na wierzchu :D
Qukie - Pią 10 Mar, 2017

Opona po jednym sezonie, może zrobiła 15kkm, budżetowa, jest sens zgłaszać reklamację?


Bonczek - Pią 10 Mar, 2017

Zawsze jest :jupi:
Qukie - Sob 11 Mar, 2017

W sensie do bramy, a potem się nie znamy? ;D

Pojechałem do wulkanizacji zobaczyć czy mają jakąś jedną na zmianę (nie mieli) i jak wróciłem zastałem to :/


kubas - Nie 12 Mar, 2017

Kupowałeś u nas ? Zgłoś reklamacje, nie powinno byc problemów jesli nie ma mechanicznych uszkodzeń.
Qukie - Nie 12 Mar, 2017

Tak Oponeo, stały partner od wielu lat :) jutro zgłaszam. Poza balonem innych uszkodzeń brak. Zazwyczaj jest wymiana na nową oponę czy zwrot kasy?


Oczywiście te zaraz idą na handel i kupuje coś lepszego. Co jest polecane w rozmiarze 215-225/45/17? Auto zdecydowanie miejskie, czasem trasa.
Falken ZE 914, Hankook Ventus S1 Evo2 / V12 Evo2, Nokian Z Line to moje typy. Ogólnie szukam czegoś w okolicy 350-380 pln sztuka

kaziu1985pn - Nie 12 Mar, 2017

Tez w zeszlym roku kupiłem te opony, 215/50/17 byłem w szoku ile musieli ja dowazyc :/
kubas - Pon 13 Mar, 2017

Qukie napisał/a:
Tak Oponeo, stały partner od wielu lat :) jutro zgłaszam. Poza balonem innych uszkodzeń brak. Zazwyczaj jest wymiana na nową oponę czy zwrot kasy?


Oczywiście te zaraz idą na handel i kupuje coś lepszego. Co jest polecane w rozmiarze 215-225/45/17? Auto zdecydowanie miejskie, czasem trasa.
Falken ZE 914, Hankook Ventus S1 Evo2 / V12 Evo2, Nokian Z Line to moje typy. Ogólnie szukam czegoś w okolicy 350-380 pln sztuka


To już od Ciebie zależy czy chcesz kasę czy oponę.

Kamill - Pon 13 Mar, 2017

Najpierw poczekaj niech Ci uznają. Mi nie uznali, co lepsze po tych oponach auto jeździło jeszcze na 2 kolejnych kompletach innych marek i żadne się nie wyzabkowaly, tylko te nowe fuldy, więc jak dla mnie 99% wina opony.
kubas - Pon 13 Mar, 2017

Kamill napisał/a:
Najpierw poczekaj niech Ci uznają. Mi nie uznali, co lepsze po tych oponach auto jeździło jeszcze na 2 kolejnych kompletach innych marek i żadne się nie wyzabkowaly, tylko te nowe fuldy, więc jak dla mnie 99% wina opony.


Wszystko zależy od tego czy daną markę reklamuje się u producenta czy my jesteśmy dystrybutorem na Polskę. Ząbkowanie to 99% nieuznane reklamacje i to PRODUCENT ich nie uznał a nie firma oponeo. Inaczej to wygląda gdy jesteś importerem danej marki na dany kraj.

Qukie - Pon 13 Mar, 2017

Kamill, nawet jeśli by nie uznali, to i tak potrzebuję minimum dwóch nowych opon


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group