To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Sti Type R 6 Ltd vs Evo 6 gsr

Marek23 - Śro 07 Lut, 2018
Temat postu: Sti Type R 6 Ltd vs Evo 6 gsr
Ktos cos moze sie wypowiedziec bez ironi , w sensie za i przeciw. Poza tym, ze Subaru bardziej pluje przodem;) Fura raczej nie do upalania, bo jezdze oska w rajdach i to sie nie zmieni raczej.
Nie chce dlubac za bardzo, czasem sie wytoczyc, moze raz pojechac na jakis tor jak snieg spadnie. Tak czy owak bede wdzieczny za opinie. Ogolnie jestem fanem evo,ale type r jest leciutki, nie ma absu,wiec tez taki fajny.

PS. 6 RS nie bo fotele i skrzynia za krotka, a tme za drogie. Inne Subaru to juz wogole sobie daruje

kosmita - Śro 07 Lut, 2018

Marek23, wydaje mi się, że w tym przypadku to kwestia gustu. Oba samochody będą miały 20 lat na karku, w obu koszty pewnie będą porównywalnie wysokie. W evo pewnie łatwiej o dodatkowe KM, Subaru niby lepiej jeździ po luźnym/śliskim. Wybór należy do Ciebie :)
Marek23 - Śro 07 Lut, 2018

Jak subaru po sliskim fajniejsze to dla mnie jakis argument. Dlubanie silnika w kosmos jakos mnie nie kreci. Bo mocy i tak zawsze za malo. Jak dzis nie siadze aukcja na type r to temat otwarty
Miniac - Czw 08 Lut, 2018

Nie umiem w trzech zdaniach, więc spróbuje w jednym. "Oba auta to będą śmiecie."*

* Na kilkadziesiąt samych EVO 4-5-6, które robiłem i jeździłem dopiero w zeszłym miesiącu widziałem pierwsze ZDROWE EVO6RS.

Jak chcesz wiedzieć coś więcej, to pytaj śmiało :)

ps. o ile STI TypeR można stosunkowo niewielkim nakładem odgruzować, o tyle EVO5-6 nie można nawet wygrywając w lotto..

Marek23 - Pią 09 Lut, 2018

Bede dzwonil
rabarbar - Pią 09 Lut, 2018

Boziu,aż tak źle?No to wybiłes mi głupie pomysły z głowy.
Marek23 - Pią 09 Lut, 2018

Miniac odbieraj!

Rabi, to trzeba odgruzowac, takich emocji i performancu nigdzie nie znajdziesz...

Loko - Sob 10 Lut, 2018

Nie dobrze, obydwa jak będą w dobrym stanie żal rozjebać, nie nadają się na lajtowe o życie :rotfl:
Marek23 - Nie 11 Lut, 2018

Po smierci bede sobie plul w twarz ze kupilem sti type r i go czasem upalalem,a przeciez szkoda bylo :rotfl:
Alexxx - Nie 11 Lut, 2018

Marek23 napisał/a:
Jak dzis nie siadze aukcja na type r to temat otwarty



Marek23 napisał/a:
Po smierci bede sobie plul w twarz ze kupilem sti type r i go czasem upalalem,a przeciez szkoda bylo


Siadła aukcja?

Marek23 - Pon 12 Lut, 2018

odwolana, czekam :jupi:
bob.dsk - Wto 13 Lut, 2018

Marek23 napisał/a:
odwolana, czekam :jupi:


Marek jak odwołana :faja:

Zalogowałem się i siadło :rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group