To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Sprzedam/Kupie/ZakupyGrupowe - [S] BMW 320d Compact E46

Kenet - Wto 06 Lis, 2018
Temat postu: [S] BMW 320d Compact E46
Kolega sprzedaje swojego Compacta. O ile zazwyczaj ta generacja jest brzydka jak noc to o tym mogę powiedzieć, że jest nawet ładny. Na pewno jest zadbany, sam nim jeździłem, polecam.



Krótki opis:

Cytat:
Jest to model po face liftingu (czerwone lampy tylne, 6-cio biegowa skrzynia, itp.)

Auto jest w fabrycznym m pakiecie zewnętrznym i wewnętrznym, do tego m technik w zawieszeniu. Auto 100% seryjne, bez żadnych udziwnień. Jedyne zmiany w stosunku do serii to:

- matowe alu ramki na zegary (poprzedni właściciel)

- Oryginalna siatka bagażnika wraz z mocowaniami z BMW F30 (poprzedni właściciel)

- audio: wymienione głośniki na Hertz ESK165, wytłumione drzwi matami, wzmacniacz Crunch, zrobione wyjście RCA z radia (poprzedni właściciel)

Stan auta:

- Auto sprawne, z oryginalnym przebiegiem (mam książkę serwisową jeszcze z niemiec, notatki poprzedniego właścciela, oraz swoją książkę przeglądową, którą założyłem osobiście)

- opony lato, stan idealny Toyo T1 Sport 225/45/17

- opony zima na felgach stalowych z ori kołpakami BMW, stan idealny (tylne były kupowane nowe w zeszłym roku)

- zawieszenie bez żadnych luzów

- silnik trzyma fabryczne parametry, brak wycieków

- klapki w kolektorze dolotowym - usunięte

BMW jest świeżo po wymianie oleju i filtrów + separatora odmy (należy go wymieniać co drugą wymianę oleju i teraz był na to czas, więc to zrobiłem)


Szczegóły w aukcji:

https://www.otomoto.pl/of...html#b05b87ac64

Więcej zdjęć na maila. Nie odpowiadam na maila, nie mam komputera.

Cartoon - Wto 06 Lis, 2018

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Kenet - Wto 06 Lis, 2018

;D
Sibu - Wto 06 Lis, 2018

Kulega nie chce sprzedać zimowych kółek luzem? dam pińcet zlotych
Kenet - Wto 06 Lis, 2018

Nie sondze :>
kosmita - Śro 07 Lis, 2018

Znam tą dziuplę :>
Coś jest ze mną nie tak, bo mi się podobają te compacty :'(

Sibu - Śro 07 Lis, 2018

Mój kolega ma bardzo podobnego


Miniac - Śro 07 Lis, 2018

kosmita napisał/a:
Znam tą dziuplę :>


4motors :]

Cytat:
Coś jest ze mną nie tak, bo mi się podobają te compacty :'(


Wszystko ok. Mi też się podobają BMW bez odwłoku ;D

Kenet - Czw 08 Lis, 2018

Tak to stajnia rajdowo-wyścigowa 4motors, Paweł tam jest pracownikiem.


Żeby to miało normalny przód od e46 to w Mpakiecie by wyglądało naprawdę dobrze.

Cartoon - Czw 08 Lis, 2018

Kenet napisał/a:
Tak to stajnia rajdowo-wyścigowa 4motors, Paweł tam jest pracownikiem.


Żeby to miało normalny przód od e46 to w Mpakiecie by wyglądało naprawdę dobrze.


gdyby to jeszcze nie było w dieslu

Kenet - Czw 08 Lis, 2018

To jest tylko zaleta w tym przypadku - mało pali, a jakoś się odpycha. Ja chwilowo poruszam się wolnossącym autem w benzynie i to jest dopiero dramat xD xD xD Jeździłem e46 330i w sedanie - nic specjalnego. Więc taki compact z wolnossącym silnikiem innym niż 2,5 to musi być podobnej skali tragedia co mój obecny i30 :rotfl:
roj - Czw 08 Lis, 2018



Kenet.... mózg!

:pom:

Kenet - Czw 08 Lis, 2018

;D
Sibu - Czw 08 Lis, 2018

Ja jestem zawiedziony kompaktem 325, myślałem, że lepiej będzie się to odpychało. Z dołu nie jedzie wcale.
Kenet - Czw 08 Lis, 2018

To jak z windą - kilogramów nie oszukasz ;D #pdk


Tak czy siak - auto się właśnie sprzedało, także jakby ktoś chciał się podszkolić ze sprzedaży kompaktów - zapraszam. Ale ta wiedza nie jest tania :faja:

Temat można usunąć.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group