To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Skuter

rabarbar - Sob 24 Lis, 2018

Miniac napisał/a:
rabarbar napisał/a:
Budżet do 7k
.Zipp,Romet-warte to cos?


A do czego Ci ten skuter na prowincji potrzebny? Korki, weekendowa objazdówka, budżetowy wiatr we "włosy", drobne zakupy, czy wolne miejsce w garażu (kaprys)? :>

Bujaka po mieście,głównie dojazdy na treningi,bo mnie wkurwiaja korki

Franek - Sob 24 Lis, 2018

Bad-i napisał/a:
Dobry temat. A znacie jakis skuter dla goscia 200 cm i 110kg?


Jak masz kat A to ja bym pomysłał nad Yamaha XMAX 300
Bardzo mi się to podoba. Jakaś plotka krąży, że na miejscu parkingu pod moim korpo ma powstać zaraz jakiś hotel, i nie wiem czy nie bede zmuszony wejsc w coś takiego.

Bad-i - Sob 24 Lis, 2018

Strasznie mi sie podoba bmw c400 x ale nie siedzialem jeszcze na nim
Miniac - Sob 24 Lis, 2018

Bad-i napisał/a:
Dobry temat. A znacie jakis skuter dla goscia 200 cm i 110kg?


Każdy dwuosobowy - siadasz z tyłu ;D

Cytat:

A co w nim takiego zajebistego? Fakt, ma zacne przyspieszenie do setki i chyba na tym się kończą jego zalety :D


A to, że każdy skuter jest fajny do momentu kiedy nie uruchomisz silnika (agregatu). :wall:

Kenet - Sob 24 Lis, 2018

ŻODYN SKUTER NIE JEST FAJNY, ŻODYN ;D
rabarbar - Sob 24 Lis, 2018

Nie mam kat A,i nie planuje robić.
rasta - Nie 25 Lis, 2018

Jako posiadacz Yamachy X-max na której zrobiłem już ok. 30 Kkm - jeżdżę cały rok :faja: z czystym sumieniem mogę ją polecić. Super na miasto i bezawaryjny sprzęt. Ponadto ma jedną mega zaletę, do kanapy mieszczą się dwa integralne kaski, czyli spokojnie podbijasz do Lidla i robisz zakupy na tydzień. Fakt, że śmigam 250cc, co swoją drogą polecam bo to już naprawdę fajnie jeździ ale 125 też daje radę.

Jako były posiadacz Piaggio Skippe stwierdzam, że przy X-max to straszny kibel.

Bad-i, Yamach T-max kawał konkretnego maxi skutera ;D

rabarbar - Śro 28 Lis, 2018

Przejechałem sie Hondą pcx,Sym-em cos tam i jakimš Piaggo.Honda bezkonkurencyjna.
rasta - Śro 28 Lis, 2018

PCX też fajna maszyna, jednak honda to honda :]
rabarbar - Śro 28 Lis, 2018

Biere tego pcx-a.Zastanawiam sie tylko czy brać to co mają na stanie czyli tegoroczny czy poczekać na dostawę następnego rocznika.Roznica w cenie nie powinna byc duża.
rasta - Śro 28 Lis, 2018

Osobiście nie widzę żadnego sensu w braniu nowego skutera w salonie tym bardziej o takiej pojemności. No ale ja jestem biedakiem i nie używam iPhone'a. Chyba, że planujesz robić 20-30 kkm rocznie.

BTW, przejedź się jeszcze Yamahą :faja:

rabarbar - Śro 28 Lis, 2018

Trzy słowa-prezent dla żony.
Racja z tą yamahą,jutro skocze sprawdzić

rasta - Śro 28 Lis, 2018

Tym bardziej nie widzę sensu, kup jek używkę byle miał ABS.
rabarbar - Śro 28 Lis, 2018

Tia,pewnie,a potem na drugim końcu świata będę wysłuchiwał pretensji ze sie zjebawszy :rotfl:
rasta - Śro 28 Lis, 2018

W jakim ty świecie żyjesz? Skuter to konstrukcja prostsza niż cep, na dystansie 30 Kkm maszyną co ma prawie 10 lat i nie wiadomo ile tysięcy kilometrów nalatanene wcześniej, miałem jedną awarię za 50 pln.
W drugim, francuskiem Peugeot, na ktorym lata moja kobieta przrz 4 lata padł rozrusznik, kupiłem na Allegro za 150 pln.
Tu się tylko leje olej za 60 pln i wymienia klocki, komplet przod/tył EBC też 60 pln z przrsyłką. A no trzeba jeszcze tankować, pewnie 50 pln na misiąc jak nie kwartał, na benzynę będziesz potrzebował :rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group