To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Freshtimery

Greg - Nie 16 Gru, 2018
Temat postu: Freshtimery
Halko.
Na powigilijnym kacu stwierdziłem, że zacznę jakiś wątek, a co k*rwa! :rotfl:

Jakie niedoceniane dziś fury będą Waszym zdaniem youngtimerami i później klasykami?

Od siebie wrzuce BMW E30, myślę że po latach zwieśniaczania to będzie niedługo fajny rodzynek, dośc solidny, nieźle jeżdżący, w fajnej wersji bardzo ładny.

PGmaster - Nie 16 Gru, 2018

E36 328!
Kamill - Nie 16 Gru, 2018

Patrząc na giełdę klasyków to omega B, oraz land cruiser 2000r. ;) Pomijając to.
Ciekawe wersję e36 już są rodzynami.
318is class 2
Jakies bogate oryginalne 328 i wszystkie m3.
E30 cabrio

rabarbar - Pon 17 Gru, 2018

MB W 210 czyli „okular”
Jak tam na wigili?Kto się porzygał,kto pierwszy przybił gwoździa?kto zaruchał?

Kamill - Pon 17 Gru, 2018

forum.hothatch.org Strona Główna » Publiczne » HydePark » Freshtimery
alphaOne - Pon 17 Gru, 2018

Civic Type R EP3 i zaryzykuje że nawet FN2 (ceny już są dość stabilne i pewnie będą rosły)
siema - Pon 17 Gru, 2018

Kamill napisał/a:
land cruiser 2000r.

Możecie się śmiać, ale ja dorzucam Land Rovera Discovery II- jak chciałem sobie kupić coś za rozsądny pieniądz, bez kosmicznego przebiegu i w fajnym stanie, to już się skończyły...

rabarbar - Pon 17 Gru, 2018

Kamill napisał/a:
forum.hothatch.org Strona Główna » Publiczne » HydePark » Freshtimery

Znaczy grubo bylo :jupi:

Kenet - Pon 17 Gru, 2018

Mondeo MK2 2.0 16v
B-Rey - Wto 18 Gru, 2018

Corrado - bez min. 10k euro nie podchodź.
Scirocco mk2 - na razie tańsze od Corrado
Audi Coupe - najdroższe oczywiście 2.8 ale i 2.3 20v 7A
Porsche 944 - już za późno. Okazje trafiają się coraz rzadziej
Clio Grand Prix - mała podaż dobrych egzemplarzy ale jak coś się trafi to stan ogień i cena też
E34 - duża podaż złomów o zawyżonych cenach.
E36 - już kiedyś się wypowiedziałem na ten temat.

Wszelkiego rodzaju Mercedesy - podaż tego "gówna" chyba nigdy się nie skończy. Czasami mam wrażenie, że ogłoszeń jest więcej niż wyprodukowanych egzemplarzy.


PS: Ogólnie martwi mnie ostatnia moda na targanie "klasyków" z USA. Źle to wygląda. Tanie trupy drożejące podczas drogi do polski. Pomijam fakt, że niektóre modele produkowane na USA były gorsze.

was79 - Czw 27 Gru, 2018

E36 cabrio i 328,
E30 bez przeszczepów od 318is w górę,
CC sporting w oryginale,
Krótki Patrol y60.
Ze starszych to co już zarabia i jeszcze pójdzie: w123 i w114 280ce.

Marek23 - Czw 27 Gru, 2018

B-Rey napisał/a:
Corrado - bez min. 10k euro nie podchodź.
Scirocco mk2 - na razie tańsze od Corrado
Audi Coupe - najdroższe oczywiście 2.8 ale i 2.3 20v 7A
Porsche 944 - już za późno. Okazje trafiają się coraz rzadziej
Clio Grand Prix - mała podaż dobrych egzemplarzy ale jak coś się trafi to stan ogień i cena też
E34 - duża podaż złomów o zawyżonych cenach.
E36 - już kiedyś się wypowiedziałem na ten temat.

Wszelkiego rodzaju Mercedesy - podaż tego "gówna" chyba nigdy się nie skończy. Czasami mam wrażenie, że ogłoszeń jest więcej niż wyprodukowanych egzemplarzy.


PS: Ogólnie martwi mnie ostatnia moda na targanie "klasyków" z USA. Źle to wygląda. Tanie trupy drożejące podczas drogi do polski. Pomijam fakt, że niektóre modele produkowane na USA były gorsze.


Mam to samo, są wyjątki, ale jak zwykłe 124 może być klasykiem :wall:
944 ile trzeba dać? I co rozumiesz przez okazję?

B-Rey - Czw 27 Gru, 2018

Aktualnie 10k euro starcza na zwykłe 944 2.5 I serii przed 1985. Seria II jak i S będzie już droższa o kilka tyś. euro. Za 30k euro kupimy fajne S2 lub Turbo. Ale te ostatnie zdają się nie mieć limitu cenowego. Trudno podać konkretne ceny bo wszystko zależy od przebiegu i wyposażenia. Klima i np. felgi Fuchs windują cenę. Celowo pominąłem stan bo interesują nas tylko sztuki w dobrym/ bardzo dobrym stanie. Ciężki temat ogólnie. Zapisuję sobie niektóre ogłoszenia i jest mnóstwo cwaniactwa i frajerstwa. Uczciwie wystawione samochody w normalnej cenie znikają w parę godzin aby po jakimś czasie znów wypłynąć z zawyżoną ceną (tak Niemcy też tak robią).

Okazją jest zakup S2 za 10k w dobrym stanie od pierwszego właściciela. Kupno Turbo w tej cenie to jak wygrać życie. Mam zapisane jedno ogłoszenie gdzie bardzo fajne Turbo sprzedawane było za 8100. Wisiało chyba godzinę. ;)

B-Rey - Czw 27 Gru, 2018

Przed momentem przypomniało mi się AX GTi więc z ciekawości wlazłem na mobile sprawdzić czy są i po ile stoją, bo to taki trochę zapomniany "warm hatch". I co? Długo nie trzeba było czekać.

https://www.mobile.de/pl/Samochod/Citroën-AX-GTI.-Sammlerstuck./vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:desc,ms1:5900_4_/pg:vipcar/266696270.html

Tak się złożyło, że zapisałem sobie ogłoszenie tego auta jak wisiało na allegro w 2015r xD






Naprawdę. Pierdoleni spekulanci, Janusze biznesu i cwaniaki zarzynają rynek youngtimerów. Jest ciężko w chuj.

anjas - Pią 28 Gru, 2018

B-Rey napisał/a:
Pierdoleni spekulanci, Janusze biznesu i cwaniaki zarzynają rynek youngtimerów. Jest ciężko w chuj.


B-Rey, tak z ciekawości, a Ty po co chciałbyś kupować te samochody?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group