To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Zakup i instalacja Windowsa i Office

Bonczek - Wto 27 Paź, 2020
Temat postu: Zakup i instalacja Windowsa i Office
Panowie,

Od kiedy sprzęt IT zapewniała mi firma a ja przesiadłem się prywatnie na jabłko totalnie wypadłem z tego typu tematów.

Mam pustego, sformatowanego lapka i potrzebuje zainstalować mu windowsa i pakiet office podstawowy. A przed instalacja kupić ;) gdzie, jak, albo komu to oddać żeby ogarnął, albo może ktoś z Was świadczy takie usługi? :)

Wiadomka, szukam reasonable price, inaczej wjeżdżam z buta do pierwszego gościa który mi się wyświetli w Google :>

Chloru - Śro 28 Paź, 2020

Na kinguin.net albo g2a masz licencję Windowsa za ~100 PLN, Office podobnie. Czy legalne - nie wiem, nie analizowałem. Działać dzialają. Więc jak do użytku prywatnego to bym pewnie zaryzykował. Do instalacji Windowsa potrzebny Ci będzie pendrive (pewnie 8 albo 16 GB). Powinieneś sam ogarnąc.
zefir - Śro 28 Paź, 2020

Bonczek daj znać czy potrzebujesz to mieć jako lapek firmowy czy prywatny :)
Bonczek - Śro 28 Paź, 2020

Prywatny do użytku służbowego od wielkiego dzwona - nic firmowego na nim nie będzie bo łączy się terminalem z moim kontem.
zefir - Śro 28 Paź, 2020

to robiłbym jak chloru radzi :) masz kwit, że kupiłeś z g2a czy eneba
Bonczek - Czw 29 Paź, 2020

Chloru napisał/a:
Na kinguin.net albo g2a masz licencję Windowsa za ~100 PLN, Office podobnie.


Tam są same klucze czy instalka z kluczem? Bo jak na to patrze to wszystko wskazuje, że komplet, ale cena aż niewiarygodna ;)

zefir - Czw 29 Paź, 2020

Tak można tanio wyrwać takie rzeczy :)
Chloru - Czw 29 Paź, 2020

Bonczek napisał/a:
Tam są same klucze czy instalka z kluczem? Bo jak na to patrze to wszystko wskazuje, że komplet, ale cena aż niewiarygodna


Ja kupowałem same klucze. Instalkę ściągasz z MS. Z Windowsa robisz bootowalny pendrive. Office po prostu instalujesz bez żadnych czarów.

Windows - https://www.microsoft.com...nload/windows10

Zresztą z tymi kluczami często przychodzi krótki manual co zrobić.

PGmaster - Pon 14 Gru, 2020

Na allegro jest firma co sprzedaje legalne licencje. Kupiłem od nich win10 pro i office`a. Z aktywacja nie było problemu, wsparcie techniczne jak należy i jak na razie działa. Cena śmieszna. Zaraz znowu będe brał office bo za taką kasę szkoda się męczyć z szukaniem kluczy po necie

https://allegro.pl/uzytkownik/Software-Comp?bmatch=baseline-product-cl-eyesa2-engag-dict45-uni-1-1-1203

Polecam, Żanet

Bonczek - Pon 14 Gru, 2020

Dobry trop - ja na razie zainstalowalem Winde i sie okazuje ze generalnie działa bez aktywacji ;) a, że nie muszę mieć office'a na lapku bo wszystko idzie przez citrixa to generalnie temat mam z bani :faja:
PGmaster - Pon 14 Gru, 2020

No mi tez sie bez aktywacji zupgrejdowal do 10 home. Niby już nie powinien ale kolo z technicznego mówi że nadal działa ten sposób ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group