To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - humor :)

filomatic - Pon 11 Gru, 2017

was79 napisał/a:
Ale najlepsze, że ta firma tak łoi, badajcie foto z Poznania:



grubo :crazy: za 40 zł można zjeść sensowny obiad na Starym Rynku w Poznaniu :lol2:

Miniac - Pon 11 Gru, 2017

rabarbar napisał/a:
Szaszłyk na jarmarku kosztuje chyba 12,wiec albo fejk dla jaj albo konkurencja robi czarny pr,bo raczej wykluczam by ktoś był tak głupi by dowalać takie cen gdy dookoła są dosłownie setki stoisk i knajp


ktoś tam wrzucał w komentarzach analizę pod kątem photoshopa i wynikało z niej że to fejk... niemniej byłem kilkukrotnie na różnych targach śniadaniowych w Wawie i jarmarkach w GD. Ceny MOCNO przesadzone z uwzględnieniem nie tyle jakości dań, a sposobie podania.

Niestety jednak takie frajerskie zagrania się zdarzają. Tam gdzie miałem firmę przez wiele lat obok była myjnia aut ciężarowych. Poza notorycznym handlem ropą/pb z mytych cystern był też "król czarnego złota", który notorycznie mył swoją otwartą wywrotkę załadowana węglem. Nie rozumiałem tego do czasu, gdy dowiedziałem się o ile cięższy jest mokry węgiel, a ceny sprzedaży zależne od kg... :wall: Bienvenue au polonais. xD

Alexxx - Pon 11 Gru, 2017

Miniac napisał/a:
Nie rozumiałem tego do czasu, gdy dowiedziałem się o ile cięższy jest mokry węgiel, a ceny sprzedaży zależne od kg...


Nawet na suchym są dobre przewały :)

https://www.wykop.pl/link...iu-jednej-tony/


was79 - Pon 11 Gru, 2017

Są jeszcze dobre myki na kamieniu i ekogroszku. Przymajmniej jedna wanna na dziesięć gratis ;D
Kamill - Pon 11 Gru, 2017

Jest wytłumaczenie
https://finanse.wp.pl/szaszlyk-za-112-zl-sprawdzilismy-skad-biora-sie-ceny-na-swiatecznych-jarmarkach-6197238170355841a
W skrócie, szaszłyk 11zl za 100g. Pajda z boczkiem 10zl i ketchup 3. Rachunek jest za 2 porcje, bo było szybciej zważyć 2 na raz niż nabijać oddzielnie.

was79 - Czw 14 Gru, 2017


filomatic - Czw 14 Gru, 2017

was79 napisał/a:
Obrazek


:jupi: ;D :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

gdzie tu humor? :>

was79 - Czw 14 Gru, 2017

Dobry humor kierowcy. A co nie liczy się :D
Alexxx - Śro 20 Gru, 2017


was79 - Śro 27 Gru, 2017

Tymczasem na beskid sport arena szczyrk :rotfl:



siema - Śro 27 Gru, 2017

Mnie czasem nawigacja Googla też bez sensu prowadzi
was79 - Śro 27 Gru, 2017

Ale to król szos, tu nie może być mowy o przypadku ;D
Bonczek - Pią 29 Gru, 2017

Zmieniam robotę :rotfl:


Kamill - Pią 29 Gru, 2017

Bonczek napisał/a:
Zmieniam robotę :rotfl:


A co to zmieni?

siema - Pią 29 Gru, 2017

Kamill napisał/a:
Bonczek napisał/a:
Zmieniam robotę :rotfl:


A co to zmieni?

Cycki będzie sobie musiał dorobić



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group