To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - pytanko o sciganie

KonradMK - Pon 26 Gru, 2005

anjas napisał/a:

Może temat był wałkowany na poprzednim forum?


No właśnie chyba tak, poza tym już ze 2 rozmowy były na spotach. Punkty karne dla tych,
którzy się nie pojawiają :)

Michał - Wto 27 Gru, 2005

44FG napisał/a:
Mówisz o tym zlocie na torze w Radiomiu ?? Byłem tam razem z Corollaclubem :D


hmmmm :) no i jak było? wiesz nie wiem czy to jest wlasnie radom ...

Michał - Wto 27 Gru, 2005

KonradMK napisał/a:
wow zapłon jak w zaporożcu ;)


ziomek spokojnie, bo cie upokoże na następnym zlocie Warszawskim Liściem :DDDDDD

Kolegi miksona nie było na tamtym, starym forum wiec ma prawo nie wiedzieć.

k-mart - Wto 27 Gru, 2005

ziomale ojca siedza wszyscy w automobilklubie lubelskim i jesli bym koniecznie chcial to by mi klucz od bramy do toru. problem w tym ze w PL raz na wieki bywam, wiec nici z tego...
wielkim minusem tego toru jest, ze po godzinie agresywnej jazdy nie ma profilu. przekonalem sie pierwszy raz na subaru gt, nowki yoki nie istnialy.

saxorulez - Wto 27 Gru, 2005

k-mart.. a gdybym się pod Ciebie podszył?? wiesz.. schudne pare kilo.. przyjade jak Ty na rowerze i będe mówił z akcentem francuskim.. może dostaniemy jakos tanio ten klusz?? popytaj rodzine czy jest szansa na jakąś cenę ulgową. Może dopasujemy to spotkanie do twojego przyjazdu do PL
k-mart - Śro 28 Gru, 2005

hehe, wiesz ja taki chudy by samochod troche szybciej przyspieszal ;)
ale z tym kluczem czemu nie, pewnie ze popytam! a jak kiedys znowu w pl bede to na bank sie wybierzemy!

pcs - Pią 30 Gru, 2005

Mysle ze na pierwszy raz najlepsza by byla rozeta na 5 godzin. Mysi sie jednak troche ocieplic bo nie trudno bedzie kibicowac, rezultaty beda srednie i szkoda zimowek.
ps - Pon 02 Sty, 2006

Zna ktoś opisaną tutaj miejscówkę?

Może warto się zainteresować?

saxorulez - Pon 02 Sty, 2006

może spot zorganizujemy tam....??
tylko dobrze by było jakoś jak jasno jest tam pojechać....

ps - Pon 02 Sty, 2006

jasno teraz = wczesnie, wiec tylko weekend wchodzi w gre. Mozemy sie wybrac w najblizszy rozeznac co i jak.
saxorulez - Pon 02 Sty, 2006

mi pasuje.. sobota rano? mże spot odrazu tam machniemy?
ps - Pon 02 Sty, 2006

byle nie za rano! Zanim machniemy tam spota, trzeba zwiadowce wyslac, chyba ze sie zglosi ktos kto tam byl, albo mieszka w okolicy..


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group