To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Hmm... tak się zastanawiam

Anonymous - Pon 26 Gru, 2005
Temat postu: Hmm... tak się zastanawiam
CLIO V6

Zawsze mi się to podobało :D Cena niezła, lekko do roboty jak widać, ale to kosmetyka. Ciekawym w jakim stanie poza tym jest. :566:

PiTT - Pon 26 Gru, 2005

furka fajna, ale ten piesek i neony... :551:
gaugan - Pon 26 Gru, 2005

wsciekla kurwa to jest, mialem okazje pokatowac i wydaje mi sie, ze delikatniej sie trzeba obchodzic z nia niz z S2k

ale cena zajebista, nie wiem ile naprawa, ale auto rarytasik

pzdr

Anonymous - Pon 26 Gru, 2005

Nie no Pitt... tak nie można patrzeć przeca :D Piesek i neony od razu do śmieci, to nic nie kosztuje, a wręcz fajnie coś takiego musi być urywać :D Chyba, że po takich elemrntach wnosisz jaki musiał być właściciel :549: Ale w Szwajcarii nie można za bardzo szaleć na drogach, więc o to się chyba nie ma co obawiać.

[ Dodano: Pon 26 Gru, 2005 ]
gaugan napisał/a:
wsciekla kurwa to jest, mialem okazje pokatowac i wydaje mi sie, ze delikatniej sie trzeba obchodzic z nia niz z S2k

ale cena zajebista, nie wiem ile naprawa, ale auto rarytasik

pzdr


Naprawa - o ile tylko tyle co widać to grosze.

Myślałem o tym jako o aucie dla... dziewczyny :D Najwyżej nie pozwolę jeździć jak będzie mokro :549:

Michał - Pon 26 Gru, 2005

Zderzak do v6 kosztuje cos ponad 10 tyś ;) wiec naprawa to grosze DLA MNIE I DLA ŁUKASZA, nie dla was biedaki.

Ja bym sie bał tym jedzić, podobno na maxa nieprzewidywalny samochód.

pozdrawiam

gaugan - Pon 26 Gru, 2005

w zyciu, nie kupuj tego dziewczynie...jak sie przejedziesz tym, to sam to stwierdzisz i wspomnisz moje slowa. to jest niebezpieczna zabawka
Anonymous - Pon 26 Gru, 2005

gaugan napisał/a:
w zyciu, nie kupuj tego dziewczynie...jak sie przejedziesz tym, to sam to stwierdzisz i wspomnisz moje slowa. to jest niebezpieczna zabawka


No słyszałem, słyszałem... wiesz... dziewczynie - to znaczy, że ja ją będę tym woził :D Tekst typu: "kochanie zobacz jak ślicznie wyglądasz w tym aucie... na prawym fotelu" :D

k-mart - Pon 26 Gru, 2005

fajny bo prawie nic mu nie jest , a jak ze szwajcarii wiadomo ze bedzie jak igla (bo tu nie ma mozliwosci by samochod zkatowac). ale jesli tu kosztuje 10000eur, to w CH na zlomie musial kosztowac duzooo mniej...... a te samochody na zlomach czesto bywaja.
szkoda tylko ze pierwsza faza.

PiTT - Pon 26 Gru, 2005

a w jakich cenach chodzą tam u Ciebie Cliówki 16v albo williamsy? chodzi mi o tą budę co masz w avatarze
interesuje mnie tylko idealny stan wizualny i techniczny
p.s. możesz wrzucić kilka fotek swojego williamsa? piękne auto, zachorowałem już dawno na takie clio

k-mart - Pon 26 Gru, 2005

idealne to nie wiem, bo ja zawsze kupuje samochody do roboty i robie z nich idealne :D
w kazdym razie: ciezko jest znalezc williamsa / clio 1.8 16v by mialo mniej niz 100'000km (w koncu to juz stare samochody). ze strony technicznej nie ma sie co martwic bo tu kazdy swoj samochod serwisuje w odstepach polecanych w ksiazeczce serwisowej. czesto jest tak ze moga byc troche porysowane, gdzies troche pobite albo miec troche rdzy. ja swojego ostatniego sprzedalem za 5500.- CHF, mial 180000km, rok 95
z ogloszen jest drogo, trzeba jezdzic po szrotach / garazach i pytac, zawsze sie znajdzie cos bardzo okazyjnego

PiTT - Pon 26 Gru, 2005

zajebiste :559:
i takie właśnie chcę

Anonymous - Pon 26 Gru, 2005

PiTT napisał/a:
zajebiste :559:
i takie właśnie chcę


To co, jedziemy do chłopaka do Chelwecji na wiosnę po auta ? :027:

k-mart - Pon 26 Gru, 2005

mowcie co was interesuje, bede sie rozgladal, i tak tu jestem uziemniony :(
Anonymous - Pon 26 Gru, 2005

Ja mam dokładnie takie podejście jak ty do aut: chętnie biorę takie co trochę w nich trzeba zrobić, ale za to nie są drogie w zakupie.

Chętnie bym za dobre pieniądze przyjął:
- Clio Williams
- Corrado VR6
- Peugeot 106 S16

Ważne aby mechanicznie było w dobrym stanie. To, że poobcierany nie jest ważne.

KonradMK - Pon 26 Gru, 2005

Clio V6 za 40 tys to żart. Musi być mocno rojebany i nie nadaje się nawet na lawetę. W zeszłym roku w całkiem niezłym stanie (bo bez pasa przedniego) widziałem takie clio za 90 tys. Ale przyznać trzeba że autko nieźle lata, choć więcej frajdy podobno daje R5 Turbo.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group