To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Hmm... tak się zastanawiam

Anonymous - Pon 26 Gru, 2005

No nie wiem Konrad gdzie żeś widział takie coś za 90 tysięcy bez pasa przedniego... Na allegro stoją 2 sztuki w idealnym stanie 2004/2005 rok w cenach 80-90 tysi.
KonradMK - Pon 26 Gru, 2005

fakt zapomniałem iż to było w zeszłym roku a wersja z 2004. Oferta leżała na traderze...
Anonymous - Pon 26 Gru, 2005

To bardzo możliwe. Wiesz jak teraz nowe auta tanieją. Fakt, że 40 tysi za takie auto to mało. Ale po pierwsze jest przyrysowane, a po drugie to już 2001 rok. A razem może to już dawać połowę ceny takiego z 2004 roku. Nie sądzisz ?
Michał - Pon 26 Gru, 2005

44FG napisał/a:

Chętnie bym za dobre pieniądze przyjął:
- Clio Williams
- Corrado VR6
- Peugeot 106 S16



tak z ciekawosci sie pytam, dlaczego nie saxo ??

Anonymous - Pon 26 Gru, 2005

Saxo jest super, ale wy macie już tyle saxo, że byłbym nieoryginalny :D

A tak naprawdę: to czarne saxo owszem - można dopisać do mojej listy. Ale tylko czarne :D

Michał - Pon 26 Gru, 2005

no to teraz jestes mega nieorginalny :D Mamy juz dwa czarne. Rozumiem BIAŁE ... :)
Anonymous - Pon 26 Gru, 2005

A tak poważnie to najbardziej mi zależy na Williamsie albo na korku VR6. W Polsce oba te auta prawie nie do dostania, a w dobrym stanie już zupełnie można zapomnieć.
PiTT - Pon 26 Gru, 2005

są auta które mają coś w sobie i zawsze mi się podobały mimo że różnią się od siebie
z francuzów mam kilka typów:
clio williams lub 16v, r19 16v, 306 s16, 106 s16, saxo vts i pewnie jeszcze jakieś by się znalazły
z niemców też mam kilka typów:
corrado vr6, golf III vr6, calibra turbo, audi s2 coupe, opel monza i jeszcze kilka...

saxorulez - Pon 26 Gru, 2005

to fura kolegi Dariano.. on sprowadza auta z CH. Jak jutro tu zajrzy to może coś więcej opowie.. a może nawet nas powozi :D
PiTT - Pon 26 Gru, 2005

ja powoli myślę żeby rozstać się z renią i kupić hanię :)
myślę o civicu z przełomu 99/00
najchętniej typeS, ale w ostateczności może być zwyczajny 1.4 :/

dzik - Pon 26 Gru, 2005

jesli v6 to w drugiej fazie, lepiej sie prowadzi, no i 255KM :)

Chcialbym miec, ale to wtedy kiedy to bylby trzeci samochod w rodzinie, bo to zabawka jest :)

Michał - Wto 27 Gru, 2005

dzik napisał/a:
jesli v6 to w drugiej fazie, lepiej sie prowadzi, no i 255KM :)

Chcialbym miec, ale to wtedy kiedy to bylby trzeci samochod w rodzinie, bo to zabawka jest :)


hehe, na bogato ;)

Dariano - Śro 28 Gru, 2005

To v6 mojego ziomala z Łaskarzewa zajebiscie mi sie podoba. Musze sie pospieszyc na jazde bo znowu sprzeda i bede wkurzony:)

[ Dodano: Sro 28 Gru, 2005 ]
Ciekawe czy pozyczy fury na spot fajnie by bylo pogadam z nim pewnie na sylwku bo teraz to za duzo roboty mam i noge kontuzjowana:P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group